banner211

Vanspor Başkanı Yenitürk’ten stadyum açıklaması! Yeni bir stada ihtiyaç yoktur

Vanspor Başkanı Servet Yenitürk’ten yapılan açıklamada şuan faaliyette olan stadın ihtiyacı karşıladığı ve yeni bir stadyuma ihtiyaç duyulmadığını söyledi.

Vanspor Başkanı Yenitürk’ten stadyum açıklaması! Yeni bir stada ihtiyaç yoktur

KENTİMİZ SPORUN HER DALINDA MÜKEMMEL TESİSLERE KAVUŞACAKTIR

Yenitürk: Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu, 2021 Yılında kentimize yapılacak Spor yatırımlarını açıkladı. Gerçekten de bu spor yatırımlarıyla kentimiz artık sporun her dalında mükemmel tesislere kavuşacak bu sayede mükemmel başarılara imza atacaktır. Tüm ilçelerimize yapılacak semt sahaları sayesinde inanıyorum ki Vansporumuz da bu sayede nice yetenekli gençleri kazanacaktır.

STADIMIZ BUGÜN Kİ ŞARTLARDA TALEBE CEVAP VERİYOR

Vanspor camiası olarak Gençlik ve Spor Bakanımız  Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu'na teşekkür ediyoruz. Yapılacak olan yatırımların tamamı önemli yatırımlardır. Bilindiği üzere mevcut stadımız önceleri yetersiz bir konumdaydı yine Sayın Bakanımızın direktifleriyle stadımız tamamen yenilenmiş gerçekten de mükemmel bir hale getirilmiştir. Yaklaşık 10 bin kapasiteli olan Van Atatürk Şehir Stadımız bugün ki şartlarda talebe cevap veriyor ve stadımızın zemini belki de Türkiye'deki en iyi zeminlerden biridir. Bu stat yaşadığı şampiyonluklarla Van'la özdeşleşmiş bir stattır. O açıdan bu süreçte yeni bir stada çok da ihtiyaç yoktur. Olur takımımız daha üst liglere çıkarsa taraftar sayımız daha da artarsa o zaman elbette yeni bir stat yapılır. Zaten şu an pandemi süreci ve maçlarımızı taraftarsız oynuyoruz. O açıdan Mevcut stadımız şu an her yönüyle yeterlidir. Yatırım Programında tüm ilçelerimize semt sahalarının yapılması önemlidir ve bu bizleri mutlu etmiştir. Bizim şu süreçte yeni bir stat da değil Şampiyonluğa ihtiyacımız var. Vanspor camiası olarak bu sezon hepimiz bu hedefe kilitlenmişiz. İnşallah sezon sonu kentimizi yeni bir ligle tanıştırmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve göstermeye devam edeceğiz.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vanlı
Vanlı - 4 hafta Önce

Bence Van sporunda sana ihtiyacı yoktur. Hakkaten

Mehmet
Mehmet - 4 hafta Önce

Velhevle kuvtu billâhi azimin küçücük şehirlerde 20 25 bin kişilik sıtatlar var biz büyükşehir riz sözde yazık bu zihniyete bu kadim şehrin hayeleri var küçük düşünenlerle olmaz

Gerçekyi söyliyen
Gerçekyi söyliyen - 4 hafta Önce

Arkadaş van şehirsıdadı turkuyenin enilkel sıtadı niye Vana engel oluyorsunuz çağa uygun bir sıtad yapımı senin niye zor una gidiyor senin babanın parasıyla yapılmıyor milletin parasıyla yapılıyor niye engel oluyorsun seni protesto ediyorum

vanspor
vanspor - 4 hafta Önce

küçük bir depremde başına yıkılırsa o zaman anlarsın ihtiyaç var m ı yok mu

Mahoni
Mahoni - 4 hafta Önce

Bu düdük ne dediğini bilmiyor her halde vurgunları azalmasın diye böyle konuşuyor

banner201