banner211

Vanspor Futbol Kulübü’ne yeni bir aday daha çıktı!

Vanspor Futbol Kulübü olağan kongresi dün salt çoğunluk sağlanmadığından dolayı bir hafta sonrasına ertelendi. Tek başkan adayı Murat Çevik’ten sonra bugün Vanlı iş adamı Turgut Lenk, Vanspor Futbol Kulübü’ne başkan adayı olduğunu açıkladı.

Vanspor Futbol Kulübü’ne yeni bir aday daha çıktı!

ŞEHRİVAN ÖZEL HABER: ORHAN SAĞLAM-  Şehrivan Gazetesi'ne Başkan adaylığını açıklayan Lenk, şunları söyledi: “1967 yılından Van’da doğdum.  Vanspor'un eski futbolcusuyum. Doğu Anadolu Bölgesi ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne ilk halı sahaları ve spor komplekslerini kazandırdım. Benim amacım Vanspor’u PTT 1. Lige çıkarmak.  Şayet Vanspor’u PTT 1. Lige çıkarmadığım zaman istifa etmeye hazırım”  iddialarında bulundu.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rabia LENK
Rabia LENK - 7 ay Önce

Herşeyin arkasında duran amcam ❤️ Van sporunda arkasında durur elhamdülillah

KARA KOBRALAR
KARA KOBRALAR - 7 ay Önce

BURADAN TURGUT LENK BEYE ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLERİM SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN ŞİMDİYE KADAR NEREDEYDİ DİYENLERE SESLENİYORUM AÇIP VAN SPOR TARİHİNE BAKSINLAR VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPORA İLK TALİP OLAN İŞ ADAMI TURGUT LENK İDİ BEKİR BAŞKANDAN VAN SPORU İSTEDİ O ZAMANKİ ŞARTLAR EL VERMEYİNCE OLMADI SERVET BEY YOK İKEN VAN SPORA TALİPTİ. DOĞU ANADOLU BÖLGESİNE VE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ İLK HALI VE SPOR KOMPLEKSLERİNİ KAZANDIRDI ŞİMDİ SİZLERE SORUYORUM FUTBOL KİMİN İŞİ İSTANBUL DA EMLAK SATAN YOKSA GLİKOZ U BAL DİYE MİLLETE ÜÇ KAĞITCILIKLA SATANLARIN İŞİMİ VAN İÇİN HAYIRLISI NEYSE O OLSUN

Hakan caniş
Hakan caniş - 7 ay Önce

Rekabet Her daim Güzel işler doğurur ... Vanımıza hayırlı olsun......... İddalı olmakta cabası ......Hakkınızda hayırlı olan olsun...........

mîksi
mîksi - 7 ay Önce

ben de adayım Süper kupayı Van a getirmezsem istifa etmeye hazırım

kara kobralar
kara kobralar @mîksi - 7 ay Önce

sende aday ol seni tutan mı var klavyede yazmakla olmaz bu iş icraat lazım icraat

Takki Takki
Takki Takki - 7 ay Önce

Van’ın ve Vanlının bir tek semboli var bütün hısızlar peşinde yazık

KARA KOBRALAR
KARA KOBRALAR - 7 ay Önce

VAN SPORA YENİ BİR RENK GELDİ ODA BAŞKANIMIZ TURGUT LENK GELDİ

vanlı
vanlı - 7 ay Önce

şimdiki başkan her yıl olduğu gibi bir oyun oynadı aday değilim çekiliyorum dedi. kimse aday olmaz yine kendisine maddi yardım yapılarak devam edilir zannetti. ama aday çıkınca şimdi yan çiziyor. bilinçli şekilde delegeler kongreye getirtmedi. Vansporu bırakmam dedi.

Yücel özsoy
Yücel özsoy - 7 ay Önce

Turgut bey van sporu 1. Lige taşıyacak tek insan van halkı destek olmalıdır ona


banner201