Vanspor şampiyonluğu kutlayacak! İşte kutlama günü ve saati..

TFF 3.Lig 2.Grup’ta mücadele veren ve play-off final maçında Erokspor’u 2-1 mağlup ederek şampiyon olan Van Büyükşehir Belediyespor, şampiyonluk kutlamasının yer ve saati belli oldu.

Vanspor şampiyonluğu kutlayacak! İşte kutlama günü ve saati..

ŞEHRİVAN SPOR: TFF 3.Lig 2.Grup’ta mücadele veren ve play-off final maçında Erokspor’u 2-1 mağlup ederek şampiyon olan Van Büyükşehir Belediyespor, şampiyonluk kutlamasının yer ve saati belli oldu.

Van Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, play-off final maçında şampiyon olan temsilcimizin şampiyon kutlaması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI STATTA OLACAK

Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, şampiyonluk kutlamasının statta olacağını duyururken sözlerine şöyle sürdürdü; “Takımımızın Şampiyonluk kutlamasının yerini stat olarak belirledik. Daha önce beş yol meydanında yapılacağını duyurduğumuz kutlamanın bayram üzeri olması esnaflarımızın mağduriyet yaşamaması için stat da aldık. Cumartesi akşamı tüm Van halkını Van Atatürk Şehir stadına bekliyoruz.” dedi.

ŞAMPİYONLUK SAATİ BELLİ OLDU

Yenitürk, takımın, Cumartesi akşamı tesislerden çıkarak önce şehir turu atıp ardından kutlama alanı olan stada geçeceğini ifade etti. Yenitürk, “Şampiyonluk kutlamasına birçok sanatçının katılacağı güzel bir konserin olacağı şampiyonluk kutlamasına Cumartesi akşamı saat 21:00' olacaktır. Tüm halkımız davetlidir, güzel bir şampiyonluk yaşadık. Van’a ve Vanlıya yakışır bir şekilde güzel bir kutlamayla da şampiyonluğumuzu taçlandıracağız.” diye ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 14:41
YORUM EKLE