banner211

Vanspor’da neden istifalar yaşanıyor? Servet Yenitürk önemli açıklamalarda bulundu!

Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Servet Yenitürk, Futbol Şube Sorumlusu Oktay Ukay, AS Başkan Adnan Bayram ve Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Çetin’in istifaları hakkında önemli açıklamalarda bulunarak, Vanspor’daki son gelişmeler hakkında bilgi verdi.

Vanspor’da neden istifalar yaşanıyor? Servet Yenitürk önemli açıklamalarda bulundu!

Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Servet Yenitürk, Futbol Şube Sorumlusu Oktay Ukay, AS Başkan Adnan Bayram ve Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Çetin’in istifalarını kabul etmediklerini ve bu arkadaşlarının görevlerinin başında olduğunu söyledi.

Vanspor’da yaşanan son gelişmeler hakkında açıklamalarda bulunan Vanspor Başkanı Yenitürk, Erzurum kampı hakkında bilgi vererek 6-7 tane daha futbolcu transfer edeceklerini belirtti.

İstifaları Kabul Etmedik

Başkan Yenitürk, yönetim kurulu üyelerinin istifalarını kabul etmediklerini belirterek, “Arkadaşlarımız arasında ufak tefek bir tartışma olmuş. Her aile içerisinde olan şeyler. Futbol Şube Sorumlusu Oktay Ukay, AS Başkan Adnan Bayram ve Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Çetin’in istifalarını kabul etmedik. Bu arkadaşlarımız şuan görevlerinin başındalar.

‘6-7 Transfer Daha Düşünüyoruz’

Takımımızda bugün Erzurum’a gitti. Kamp süresince 2-3 tane hazırlık maçı yapmayı düşünüyoruz. 12 gün boyunca Erzurum’da kamp sürecimiz olacak. Transfer çalışmalarımızda aralıksız devam ediyor. 3-4 tanede denemedik için kampımıza aldığımız futbolcular var. Buradaki performanslarına göre onlarla da anlaşabiliriz. Toplamda 6-7 tane futbolcu daha transfer etmeyi düşünüyoruz. Bugün fikstürümüz de açıklandı. İlk maçımız deplasmanda Tarsus İdman Yurdu ile olacak. İlk maçta puanla dönersek iyi olur diye düşünüyorum. Yeni hocamızla da anlaştık. İnşallah Vanspor için hayırlısı olur. Grubumuz güzel. Birkaç tane kaliteli transferle grup içerisinde yine inşallah iddialı takımlardan birisiyiz. 6-7 tane daha futbolcu transfer etmemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Takki Takki
Takki Takki - 5 ay Önce

Defol git sen olduğun müddetçe seyirci gelmez kuruttunuz Van sporu

Kkobra
Kkobra - 5 ay Önce

Servet bey Van sporun yakasını bırakmadınız gitti

kerem
kerem - 5 ay Önce

Başkanım bıyıklar boyallımı

banner201