Whatsapp'ta beklenen güncelleme geldi

Whatsapp'ta bir süredir beklenen özellik bugün nihayet aktif hale geliyor. Bir kişi ile görüntülü sohbet araması yaparken, yeni gelen seçenek sayesinde sohbete birden fazla konuşma eklenebilecek.

Whatsapp'ta beklenen güncelleme geldi

Whatsapp'a önemli bir güncelleme geldi. Yeni güncelleme ile görüntülü görüşme yaparken birden fazla konuşma eklenebilecek. Böylelikle aynı anda iki işi ile görüntülü sohbet edilebilecek.

 

AYNI ANDA İKİ GÖRÜNTÜLÜ SOHBET

 

Özelliği kullanmak için ilk önce bir kişi ile görüntülü sohbet araması gerçekleştiriyorsunuz. Daha sonrada diğer iki kişiyi eklemek için yukarıda ok işareti ile gösterilen yere tıklıyorsunuz. Yani görüşme başlatarak birden fazla kişiyi görüşmeye katabilirsiniz.

 

MESSENGER ÇIKARTMALARI GELEBİLİR

 

Grup video görüşmelerinin yanı sıra, WhatsApp'a Facebook'un Messenger uygulamasındaki benzer çıkartmaları da gelebilir. Android için en yeni WhatsApp beta sürümü olan 2.18.32'ye yeni bir simge geldi ve gif simgesinin yanında görünüyor. Bu simge WhatsApp Stickers Packs Store olabilir.

 

Mağaza, öne çıkan ve benim bölümünden oluşmaktadır. Ayrıca kullanıcıların çıkartmalara göz atmasına, indirmesine, izlemesine ve silmesine yarıyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 18:13
YORUM EKLE