Merit Van Denizi’ne açıldı!

Van turizminin köklü otellerinden olan Merit Şahmaran Otel, son yıllarda başlattığı yenilik atağını devam ettiriyor. Uzun yıllardır Van’a turizmine yaptığı katkılarla hep kendine ön sıralarda yer bulan 4 yıldızlı otel bu yeniliklerine bir yenisini daha ekledi. Van Gölü üzerinde inşa edilen muazzam bir mekanda Merit Beach Club dün gece açıldı.

Merit Van Denizi’ne açıldı!

Van turizminin önde gelen otellerinden biri olan Merit Şahmaran Otel’in yenilikleri devam ediyor. Otelcilik sektörünün öncülerinden olan ve Van’a göl kıyısında ocakbaşı, balık restaurant, Van kahvaltısı, marina keyfi ve daha birçok yeniliği sunan Otel, Van Gölü kıyısındaki güzelliğini Beach Club ile zenginleştirdi. Önceki gün düzenlenen bir parti ile Dj Berna Öztürk’ün katılımıyla kapılarını açan Club’da bol eğlence vardı.

 

EĞLENCE HİÇ BİTMEDİ

 

Van'da sahne alan ünlü DJ Berna Öztürk geceye katılanlara müzik ziyafeti verdi. Van'da Merit Şahmaran Oteline ait Merit Beach Club'un açılışını yapan DJ Berna Öztürk müzik severlerle buluştu. Çaldığı birbirinden güzel hareketli müziklerle geceye renk katan DJ Berna Öztürk, Van'da ilk kez sahne almanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Saatlerce DJ kabininde kalan DJ Berna Öztürk yabancı ve yerli şarkıların remixleri ile geceye katılanları müzik ziyafeti verdi. Yaklaşık 200 kişinin katıldığı partide, Öztürk müziğin ritmine kendini kaptırıp hem dans etti hem de kendisini izlemeye gelen hayranlarını coşturdu. Partiye lazer şovları da renk kattı. Öztürk, Van'ı çok sevdiğini, yine geleceğini söyledi. Parti, Berna Öztürk'ün çaldığı birbirinden güzel şarkılarla gece geç saatlerine kadar devam etti. Merit’in Van Gölü kıyısında kurduğu bu yeni mekan katılımcılardan da büyük beğeni aldı.


Veysel İZGİ/Şehrivan

 

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2013, 10:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER