banner166

VAN KAHVALTISI ANTALYA'DA TANITILDI

Dünyaca ünlü Van kahvaltısı, 23-30 Aralık tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen ‘Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı’nda ziyaretçilerin akınına uğradı.

VAN KAHVALTISI ANTALYA'DA TANITILDI

Antalya Cam Piramit’te gerçekleştirilen fuar renkli görüntülere sahne oldu. Vatandaşların yoğun bir katılım gösterdiği fuarda, Van kahvaltısı standı ziyaretçilerin akınına uğradı. Van kahvaltısı ürünlerinin sergilendiği ‘Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı’nda Antalyalılar otlu peynir başta olmak üzere birçok Van ürününün tadına bakma fırsatı yakaladı. Ziyaretçi akınına uğrayan Van kahvaltısı ürünlerinin her fuarda olduğu gibi ilgi odağı olması Vanlı katılımcıları sevindirirken, Antalyalılar ise Van kahvaltısı ile tekrar buluşmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 

Van ve Van’ın meşhur kahvaltısını tanıtmak için her fuarda olduğu gibi bu fuarda da yerlerini aldıklarını ifade eden Damak Kahvaltı Salonu işletmecisi Ahmet Cintan, Van kahvaltısının her fuarda olduğu gibi bu fuarda da ilgi odağı olduğunu belirtti. Her ürününün ayrı bir tat ve lezzete sahip olduğu Van kahvaltısının ziyaretçilerce hayranlıkla karşılandığını anlatan Cintan, “Bizde elimizden geldiğince bu ürünlerimizi katılımcılara anlatarak tanıtımını yapıyoruz. Geçtiğimiz haftalarda yine buradaydık, Yozgat Günleri’ne katılmıştık. Bu kez ise yöresel ürünler fuarına geldik. Yine aynı ilgi ve heyecanla ürünlerimizi insanlara tattırdık, aldığımız keyif bizleri son derece mutlu etti. Bundan sonraki fuarlarda da yerimizi alarak, Van’ı ve Van kahvaltısını tanıtmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2015, 19:52
YORUM EKLE