2 Bin 600 rakımda doğum günü kutlaması

Hakkâri’deki üniversite öğrencileri, 2600 rakımdaki Mergabüte Kayak Merkezi zirvesinde arkadaşlarına doğum günü sürprizi yaptılar.

2 Bin 600 rakımda doğum günü kutlaması

Şehirden 12 kilometre mesafede bulunan kayak merkezine giderek eğlenen üniversite öğrencileri, dağın zirvesinde 19 yaşına giren Adanalı Mustafa Ay için sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptılar. İspanya’da gelen 2 gazetecinin de katıldığı doğum günü partisinde neye uğradığını şaşıran Mustafa Ay, bu örnek davranış ve jestlerinden dolayı arkadaşlarına teşekkür etti. Öğrenciler, kar yığınları arasında pastayı keserek ‘iyi ki doğdun Mustafa’ diyerek alkış tuttular.
İspanyalı gazeteciler Mikrolp ve Aypderan de, üniversite öğrencileri ile birlikte kayak tesislerini ziyaret ederek burada kaymanın tadını çıkarttıklarını söylediler. İspanyalı gazeteciler, yüksek rakımda kutlanan doğum günü kutlamasına ise katılmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler. Doğum günü sürprizi yaşadığını ifade eden Adanalı üniversite öğrencisi Mustafa Ay ise, kendisinin arkadaşları ile birlikte kaymaya geldiğini, ancak arkadaşlarının sergilediği davranışın kendisini mutlu ettiği belirtti.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2013, 13:33
YORUM EKLE