‘Cafe For You’ yeni yüzüyle sizleri bekliyor

Van’da Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Cafe For You 1 ay önce el değiştirdi. El değiştirdikten sonra yenilikçi bir hizmet için yola çıktıklarını belirten Cafe For You işletme sahibi Kotan, “Cafe For You’nun yeni yüzü ile halkımıza daha iyi bir hizmet vermek için işletmenin başına geçtik” sözlerine yer verdi.

‘Cafe For You’ yeni yüzüyle sizleri bekliyor

Geçtiğimiz ay el değiştiren ve yeni bir görünüşe kavuşan Cafe For You; hizmeti, çalışanları ve yenilikleri ile Van’ın en iyi mekânları arasında yer alıyor. Yenilikleri ve verdikleri hizmetler hakkında gazetemize konuşan Cafe For You İşletme Sahibi Mustafa Kotan, “Misafirlerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Yeniliklerimiz ile birlikte de halkımızın güvenini kazanmış durumdayız” dedi. Yenilikler ile birlikte hizmet yapan işletme haftanın 4 günü canlı müzik veriyor. Canlı müziğin yanı sıra; Ersel’le Tarot ve kahve falı, oyun salonu, Lig TV, dünya mutfağı, onlarca çeşit tatlı ve Van’da ilk ve tek olan çift kişilik ‘Aşk Nargilesi’ ile hizmet veriyor.

CAFE FOR YOU’DA BİR İLK

Konu ile ilgili konuşan işletme sahibi kotan şu sözlere yer verdi: “Vatandaşlarımız ve gelen misafirlerimiz için en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. İşletmemizde en iyi malzemeleri ve 1 numara markaları kullanmaya dikkat ediyoruz. Şekerinden-çayına, yağından-suyuna kadar her zaman 1 numara, kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bunun yanı sıra Vanlı olan aşçımız yapmış olduğu yemekler ile hizmette sınırları aşıyor. İşte bu şekilde iyi verdiğimiz hizmetleri son olarak elemanlarımızın yapmış olduğu güzel servisler ve güler yüzleri ile süslüyor. Yani anlayacağınız yemeğin yapılması için kullanılan malzemeden, yemeği yapan aşçımıza ve son olarak servislerimize kadar tam anlamıyla halkımız için hizmette sınır tanımıyoruz. Tüm bu güzel hizmetimizin yanı sıra ayrıca haftanın 4 günü Burak arkadaşımızın canlı müziği ile mutlu ve güzel dakikalar yaşıyoruz. Cafemiz de ayrıca Vanlı en ünlü falcısı Ersel bulunuyor. Ersel ile Tarot ve kahve falına misafirlerimizin ilgisi çok büyük. Ayrıca gelen tüm misafirlerimizi Ersel’in bu hizmetinden dolayı çok memnun kalıyorlar. Hizmet olarak çok iyi olduğumuzu dile getirmek isterim ve ayrıca ilk belirttiğim gibi her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Cafemizde bulunana oyun salonu, Lig TV yayını, mutfağımızda bulunan dünya mutfağı ve onlarca tatlı çeşitleri ile hizmet veriyoruz. Son olarak Van’da ilk ve tek bulunan çift kişilik nargile yani ‘Aşk Nargilesi’ ile ne kadar iyi olduğumuzu ve hizmetimizin ne aşamada olduğunu kanıtlıyoruz. Halkımızın güzel zaman ve kafa dinlemek istiyorlarsa bunu yanında iyi hizmet almak istiyorlarsa Van’ın tek cafe adresi Cafe For You’dur. Tüm Van halkımızı bekliyoruz.”


Önder ALTINAL – Özel Haber

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2014, 23:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER