banner211

Van Gölü Canavarı geri döndü! İşte o görüntüler...

Van Gölü Canavarı yıllar sonra yeniden görüldü... Görüntüyü çekenler hayretler içerisinde o anları kameraya aldı..

ŞEHRİVAN ÖZEL HABER - ÖMER AYKAÇ: Yıllar önce ortaya çıkan ve bir dönemler adından sıkça söz ettiren Van Gölü Canavarı efsanesi geri döndü.

90'lı yıllarda Van'ın dünyaya adını duyurmasını sağlayan Van Gölü Canavarı, şaşalı dönemlerden sonra uzun yıllar konuşulmazken, geçtiğimiz günlerde bir kez daha görüldüğü iddia edildi. Tuşba ilçesine bağlı Adır Mahallesi'nde pikniğe giden bir grup genç kız bir anda Van Gölü'nde bir hareketlilik gördü. Hareketliliği kameraya alan genç kızlar büyük bir heyecan ile göl içerisindeki hareketli cismin Van Gölü olduğunu söyleyerek kameraya almaya başladı.

Çekilen görüntüde göl kıyısında bir hareketliliğin oluştuğu daha sonra da karartı şekilndeki bir cismin göl üzerinde yüzdüğü görülüyor. Sırtındaki zikzakları dikkat çeken cismin canavar olduğunu dile getiren genç kızlar o anları heyecanlar içinde görüntülerken, daha sonra yaptıkları değerlendirmelerde bu cismin canavar olduğuna kesin olarak inandıklarını dile getirdiler.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER...

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 11:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vancanavari
Vancanavari - 7 ay Önce

Cenevar çok büyük abla :)))

MEHMET SELİM SEVEN
MEHMET SELİM SEVEN - 7 ay Önce

BU CANAVAR CORANA VİRÜSÜ DÜNYA'YA YAYMIŞ OLMASIN....TEBABET BİLİMİNİN İNSANLARI VANGÖLÜ'NDE BİR ARAŞTIRMA YAPSINLAR.

Vandan
Vandan - 7 ay Önce

E van doli cenevardır zaten böyök burunli

kdr
kdr - 7 ay Önce

zamanında vanın yer altı zengiliklerini ele gecirmek izin canavar yalanı ile degerlerimiz gitti .ama Allah aşkına cocukmusunuz siz bu ne sacmalık

banner201