Van'a dondurma yağdı!

Algida'nın bu yıl sosyal paylaşım sitesi Twitter de başlattığı #GöktenDondurmaYağsa hashtagiyle başlatılan kampanyada şanlı 6 il arasına giren Van'da motorlu yamaç paraşütü havadan minik paraşütlerle dondurma atıldı.

Van'a dondurma yağdı!

Algida’nın “gökten dondurma yağsa” sloganıyla başlattığı yaz coşkusu, Van’da lezzet ve eğlenceyle buluştu.
Yaz boyunca tüketicilerin seçtiği 5 ilde gerçekleştirilecek dondurma yağmurlarının bir durağı da Van’dı. Binlerce Algida lezzetinin gökten paraşütle yağdığı ve eğlenceli aktivitelerin gerçekleştirildiği etkinliklere Vanlılar yoğun ilgi gösterdi. Tarihi Van Kalesi’nin yanında bulunan Atatürk Kültür Parkı’nda dünya ve Türkiye dondurma pazarı lideri Algida’nın düzenlediği etkinlikte, çocuklar dondurma kapmak için adeta bir birileriyle yarıştı. Kimisi kaptığı dondurmayı yerken, kimileri ise pes etmeden paraşütle atılan dondurmayı alabilmek için yeni balonların havalanmasını bekledi. Akşam saatlerine kadar devam edecek olan etkinlikte, çocuklar için farklı oyanlar da sahnelendi.

6 ŞANSLI İL

Türkiye'de Antalya, Ankara, İzmir, Gaziantep ve İstanbul'dan sonra Van'dan giden yoğun talepleri karşılıksız bırakmayan Algida gökten 'dondurma yağdırdı.' Dün öğle saatlerinde Van Kalesi arkasındaki Kültür Park'ta kampanya kapsamında 'gökten dondurma yağdırıldı.' Kampanyayı duyan Vanlılar'ın akın ettiği Kültür Park üzerinde uçan motorlu yamaç paraşütü ile dondurmalar minik paraşütlerle atıldı. Park içinde bulunanlar gökten süzülen dondurmaları kapmak için büyük çaba harcadı. Van'ın çeşitli bölgelerinde akşam saatlerine kadar 3 bin 200 dondurma dağıtılacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2014, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER