banner211

Van'da nefes kesen operasyon!

Van’ın Tuşba ilçesinde bir et entegre parçalama ve paketleme merkezine polis ekiplerince yapılan operasyonda, et kolilerinin arasına zulalanmış halde 355 kilo 680 Gram Eroin ele geçirildi. 

Van'da nefes kesen operasyon!

MERAL YILDIZ / ŞEHRİVAN- Van’ın Tuşba ilçesinde bir et entegre parçalama ve paketleme merkezine polis ekiplerince yapılan operasyonda, et kolilerinin arasına zulalanmış halde 355 kilo 680 Gram Eroin ele geçirildi. 

Van Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinden nefes kesen bir operasyon gerçekleştirildi. Poşis ekipleri istihbari çalışmaları sonucu, Van'ın Tuşba İlçesinde faaliyet gösteren bir Et Entegre Parçalama ve Paketleme Tesisine operasyon düzenledi. 

Polis ekipleri Narkotik Madde Arama Köpeği ZEUS ile birlikte yaptıkları detaylı aramada; tesisteki et kolileri içerisine zulalanmış 687 paket halinde toplam 355 Kilo 680 Gram Eroin Maddesi ele geçirildi. 

Ele Geçirilen Uyuşturucunun yaklaşık piyasa eğeri 25 milyon TL olduğu belirtildi. 

Elde edilen uyuşturucu maddeyle ilgili olarak tesis sahibi V.Ö. ve F.K. isimli 2 şüpheli “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/Uyuşturucu Madde Nakletmek” suçundan yakalanarak gözaltına alındı. 

Gözaltına alınan Şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edileceği kaydedildi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Van
Van - 13 ay Önce

Hangi firma ise soyle aliş veriş yapmiyalım