Van’da sokak satıcılarına operasyon!

Van’da ‘torbacı’ diye tabir edilen sokak satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda uyuşturucu madde ele geçirilirken, 16 şahıs hakkında da yasal işlem yapıldı.

Van’da sokak satıcılarına operasyon!

Van Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, il genelinde haksız kazanç sağlamak amacıyla uyuşturucu madde ticareti, nakli veya depolanması faaliyetlerini yürüten ‘torbacı’ diye tabir edilen sokak satıcılarına yönelik operasyon yapıldığı belirtildi. Açıklamada, “30 Haziran-6 Temmuz 2022 tarihleri arasında gençlerin yoğun bulunduğu alanlarda yapılan çalışmalar neticesinde; 104,81 gram metamfetamin, 4,33 gram sentetik kannabinoid, 2,11 gram eroin, 0,67 gram esrar, 6 adet sentetik ecza ele geçirilmiştir. Elde edilen uyuşturucu maddelerle ilgili olarak toplam 16 şahsa yasal işlem yapılmıştır” denildi.

İHLAS HABER AJANSI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rüyada
Rüyada - 1 ay Önce

, Allah aşkına söyler misin Sokak satıcılarına ne ne ceza verilmiş ya da kiminle tepki göstermiş her sene merkez il milli eğitim binasının önü Serhat gıdanın önü 5 yolun caddeleri o kamyonların doldurduğu sebzelerle meyvelerle dolu İğrenç O çöplerini de atıyorlar o kirli kirli çadırlar Kokuşmuş pisliklerin hepsi ortalıkta geziyoruz zabıta nerede akköprü'deki koyunları şeyleri görseniz ne parkta ne yolda Ne şeyde ne nefes alabiliyorsunuz ne yürüyebiliyorsunuz sineklerden ve hayvan dışkılarından köpeklerin dışkısından koyunların pisliklerinden ya gerçekten neredesiniz Allah fitil fitil burnunuzdan geçirsin o yediğiniz parayı