banner290

EDHO ekranlara geri dönüyor! Yayınlanacağı kanal bile belli oldu

Final yapması sonrası hayranlarını hayal kırıklığına uğratan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi dijital platform BluTV ile anlaştı. Önce yayınlanmamış son bölümü montajlanıp film haline getirilecek yapım daha sonra dizi olarak ekranlara gelecek. Adı 'Son Efsane' olarak değişecek yapımın başrolünde ise Oktay Kaynarca değil Ozan Akbaba olacak.

EDHO ekranlara geri dönüyor! Yayınlanacağı kanal bile belli oldu

ATV'nin fenomen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO)'nun yedinci sezonuyla ekranlara gelmesi beklenirken ani bir final kararı alması oyuncuları ve izleyicileri şaşkına çevirmişti. Başrol Oktay Kaynarca'nın "EDHO tamamen bitti" açıklaması sonrası dizinin hayranları son derece üzülmüştü. EDHO dizisi için bugün yeni bir gelişme yaşandı.

SON BÖLÜM MONTAJLANARAK FİLM HALİNE GETİRİLECEK

tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba gibi isimlerin yer aldığı ATV'nin uzun soluklu dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz BluTV'de film olarak yayınlanacak ve telif hakları dolayısıyla ismi değişecek. Son bölümünün montajlayarak film haline getirilecek filmin adı ise 'Son Efsane' olacak.

OKTAY KAYNARCA KADRODA YOK

Öte yandan efsane projenin dizi versiyonu şubat ayında çekilecek ve başrolde İlyas Çakırbeyli'ye hayat veren başarılı aktör Ozan Akbaba olacak. Dizinin Hızır'ı Oktay Kaynarca hapiste, atv'nin "Okul Yolunda" dizisiyle anlaşan Yunus Emre Yıldırımer de yurt dışında sürgünde gösterileceği için dizide yer almayacak.

FLAŞ BİR GELİŞME YAŞANDI

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, aniden yayından kaldırılan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Yaşanan tüm bu kaosu dışarıdan izlemekle yetinen Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener, seyirci baskısı nedeniyle nihayet gelen cazip teklifleri değerlendirmeye karar verdi.

EDHO İÇİN BLU TV İLE GÖRÜŞÜLÜYOR

Türk dizi tarihine imza attıkları başarılarla geçen Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener ikilisi, dijitalden gelen teklifleri değerlendirmeye başladı. Şaşmaz ve Özdener'in Blutv ile görüşme halinde olduğu öğrenildi.

SONDAKİKA - ENSON HABER

YORUM EKLE