Oktay Kaynarca müjdeyi verdi! Çok yakında başlayacak yeni bir dizide oynayacak

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan başarılı oyuncu Oktay Kaynarca'dan sevenlerine müjdeyi verdi. Yeni sezonda ATV'de başlayacak bir dizide hem başrol oynayacak hem de dizinin yapımcılığını üstlenecek.

Oktay Kaynarca müjdeyi verdi! Çok yakında başlayacak yeni bir dizide oynayacak

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan başarılı oyuncu Oktay Kaynarca, yeni bir diziyle ekran macerasına başlıyor. Oyuncu, Onur Tan'ın yönetmen koltuğuna oturacağı yeni dizide hem başrol oynayacak hem de dizinin yapımcılığını üstlenecek.

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin merakla beklenen yeni sezonu kanal ve yapımcı firma arasında sorunlardan dolayı yayınlanmadı. Dizide Hızır Çakırbeyli karakterini oynayan Oktay Kaynarca da yeni bir projeyle ekrana dönmeye hazırlanıyor.

YENİ DİZİSİ DE ATV'DE OLACAK

Instagram hesabından Kaynarca'nın yeni projesini duyuran gazeteci Birsen Altuntaş, "Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'den bağımsız hareket etme kararı alan Oktay Kaynarca, yine ATV için eylül ayına çok iddialı bir dizi hazırlıyor. Yönetmen koltuğunda Onur Tan'ın oturacağı dizi çok acıklı bir kadın ve çok sert bir erkeğin hikayesini buluşturacak" dedi.

Altuntaş paylaşımında Oktay Kaynarca'nın dizide başrol oynamasının yanı sıra projenin yapımcılığını da üstleneceğini söyledi.

SON DAKİKA

YORUM EKLE