banner211

Katliamda Türk kızı Elif de öldü

PARİS patlaması sonrası kendisinden haber alınamayan Türk asıllı Belçika vatandaşı Elif Doğan'ın da yaşamını yitirdiği öğrenildi. Paris katliamının Türk kurbanıyla ilgili bilgi Belçika'dan geldi.

Katliamda Türk kızı Elif de öldü

Fransa'nın başkenti Paris'teki terör saldırılarından sonra ulaşılamayan Türk asıllı Belçika vatandaşı Elif Doğan'dan acı haber geldi.

 

Belçika Dışişleri Bakanı Didier Reynders VRT kanalına yaptığı açıklamada, terör saldırılarında en az iki Belçika vatandaşının öldüğünü söyledi. Polislerin aileleri haberdar etme aşamasında olduğunu belirten Reynders, o yüzden de başka detay vermeyeceğini söyledi.

 

pariskatliamelifdogan14kasim20151

 

PARİS KATLİAMI ÖLEN TÜRK ELİF DOĞAN

Ancak Belçika basını, saldırılar sırasında Paris'te oldukları bilinen Milko Jozic ve Elif Doğan çiftinin yaşamını yitirdiğini bildirdi.
Anadolu Ajansı'nın haberine göre, Belçika'nın Liege bölgesinden olan Doğan ve Jozic, dört aydır Paris'te teröristlerin kalabalığa ateş açtığı Bataclan konser salonu yakınlarında yaşıyordu.

Milko Jozic'in eski eşi, arkadaşlarının çiftin yaşadıkları apartmana gittiklerini ancak evde kimsenin olmadığını söyledi. Paris patlaması katliamda Türk kızı Elif Doğan da yaşımını yitirdi


La Meuse gazetesindeki haberde, Doğan'ın bu sabah Paris'te bir toplantısı olduğu, ancak katılamadığı, Jozic'in de bu sabah Çin'e gideceği ancak check-in yaptırmadığı belirtildi.

 

pariskatliamelifdogan14kasim2015


KAYNAK-HÜR HABER

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2015, 21:31
YORUM EKLE

banner246