AÖF kayıtları ne zaman? AÖF kayıt ve kayıt yenileme tarihleri belli oldu!

"AÖF kayıt yenileme nasıl ve nereden yapılır?" sorusu yanıtını arıyor. Anadolu Üniversitesi (AÜ) tarafından yapılan duyurular yakından takip edilirken Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi 2022-2023 öğretim yılı akademik takvimi araştırmaları hız kazandı. Öğrenciler için AÖF, ATA AÖF ve AUZEF açık öğretim kayıt yenileme tarihlerini haberimizde paylaştık. İşte detaylar...

AÖF kayıtları ne zaman? AÖF kayıt ve kayıt yenileme tarihleri belli oldu!

Sınavsız ikinci üniversite kayıt yenileme tarihleri gündemdeki yerini koruyor. Açıktan eğitim imkanı sağlayan  Anadolu Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi ve Erzurum Atatürk Üniversitesi kayıt tarihleri araştırılıyor. İşte ATA, AÖF, AUZEF ve Anadolu Üniversitesi kayıt takvimi ile merak edilen soruların yanıtları...

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ (AÖF) KAYITLARI NE ZAMAN?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınavsız ikinci üniversite için 2022-2023 eğitim öğretim dönemi kayıtları 22 Ağustos – 17 Ekim arasında gerçekleştirilecek. Çevrimiçi başvuru işlemleri https://aoskayit.anadolu.edu.tr​ adresinden e-devlet şifresi ile yapılacaktır. Adayların başvuru yapabilmeleri için öğrenim bilgilerinin MEBBİS/YÖKSİS sisteminde güncel olması gerekmektedir.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AUZEF KAYIT TARİHLERİ

İstanbul Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AUZEF) 2022-2023 eğitim öğretim dönemi sınavsız ikinci üniversite kayıtları 1 Ağustos – 16 Eylül arasında gerçekleştirilecek. AUZEF ikinci üniversite kayıtları için başvurular basvuru.istanbul.edu.tr adresinden hesap oluşturduktan sonra program tercihi yaparak tamamlanacak.

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ (ATA AÖF) KAYITLARI NE ZAMAN?

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA AÖF) 2022-2023 eğitim öğretim dönemi sınavsız ikinci üniversite ön kayıtları 06 Haziran - 02 Ekim tarihleri arasıda, kesin kayıtları ise 29 Ağustos – 2 Ekim arasında gerçekleştirilecek. İkinci üniversite (Sınavsız ve belge göndermeksizin) kapsamında kayıt yaptıracak öğrencilerin öncelikle İkinci üniversite Kayıt Sayfası üzerinden ön kayıt işlemlerini yapmaları gerekir.

HABERTÜRK

YORUM EKLE