banner266

SON DAKİKA! Van Valiliğinden kar tatili açıklaması! Okullar yarın tatil mi?

Kente devam eden olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar il genelinde 1 gün arayla tatil edildi.

SON DAKİKA! Van Valiliğinden kar tatili açıklaması! Okullar yarın tatil mi?


ŞEHRİVAN HABER: Kente devam eden olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar il genelinde 1 gün arayla tatil edildi. 

Van Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada; "Olumsuz hava koşulları ve aşırı buzlanma nedeniyle 12.02.2020 Çarşamba günü ilimiz genelinde ilk ve orta dereceli eğitim öğretime 1 (bir) gün süre ile ara verilmiştir. Ayrıca engelli ve hamile kamu personeline idari izin verilmiştir" denildi

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cumaya kadar tatil olmalı.
Cumaya kadar tatil olmalı. - 1 yıl Önce

Van son on yılın en soğuk günlerini yaşıyor. Gece ekşi 20, gündüz ekşi sekiz-on dereceleri görüyor. Sokak hayvanları bile dışarılara çıkmıyor. Mahalleler, ara yollar karla dolu. Çatılar kar ve buz kütleleriyle dolu. Okul bahçeleri hazır değil, okul çatıları tehlike saçıyor. Allah korusun herhangi bir öğrenciye şartlar böyleyken zarar gelmemeli. Tatil olsun olmasın bu hafta öğrencilerimi okula göndermem. Vali bey cumaya kadar tatil yaparsa yerinde olur. Yavrularımız zarar görmesin. Önce can, sonra eğitim.

Kezban
Kezban - 1 yıl Önce

Vandaki 300 bin öğrenci bu kırıcı soğukta okula giderse şehirde yeniden bir grip salgını baş gösterebilir. Tatil kesinlikle doğru bir karar.

Sedretin gulyaban
Sedretin gulyaban - 1 yıl Önce

13. 02 2020

Sami
Sami - 1 yıl Önce

Kesinlikle okul bahçesi okulun çatısı okula gidiş dönüş yolu vb.gyveli değil.bu hafta tamamen okullar tatil edilsin.saglik.can güvenliği daha önemli.

banner267