banner290

Akaryakıtta indirim rüzgarı devam ediyor! Benzin ve Otogaza süper indirim geliyor!

Akaryakıtta indirim rüzgarı devam ediyor... Hem döviz kurları hem de uluslararası ürün fiyatları artışlarından dolayı son dönemde zam üstüne zam yapılan akaryakıtta bugün indirim var. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere Benzine 2 lira 13 kuruş, Otogaza ise 1 lira 71 kuruş indirim geliyor

Akaryakıtta indirim rüzgarı devam ediyor! Benzin ve Otogaza süper indirim geliyor!

Döviz kurunda ve brent petrolde yaşanan gelişmeler, son dönemde sık sık zamlanan akaryakıta da yansıdı. Sektör kaynaklarından aktarılan bilgilere göre; akaryakıtta araç sahiplerinin beklentilerine yönelik gelişmeler oldu.

Benzine ve otogaza önemli indirimler geldi.

Alınan bilgilere göre; benzinin litre fiyatı, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 2 lira 13 kuruş düşecek. Otogaz da ise bu düşüş, 1 lira 71 kuruş olacak.

Benzin ve motorinde yeni fiyatlar

Benzinin litre fiyatı yaklaşık olarak İstanbul’da 25,17 TL’ye, Ankara’da ve İzmir’de 25,29 TL’ye gerileyecek. Otogazın litre fiyatı ise yaklaşık olarak İstanbul’da 10,69 TL’ye, Ankara’da 10,66 TL’ye, İzmir’de 10,56 TL’ye gerileyecek.

Motorinde değişiklik yok

29-30 Haziran tarihlerinde 3 lira 34 kuruş indirim yapılan motorinde, bu gece fiyat değişimi olmayacak. Motorinin litresi yaklaşık olarak İstanbul’da 26,64 TL, Ankara’da 26,75 TL, İzmir’de 26,77 TL fiyatla satılıyor. Fiyatlar iller, ilçeler ve bayiler arasında farklılık gösterebiliyor.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuri E.
Nuri E. - 1 ay Önce

"indirim rüzgarı" mi?... Tum ekonomi patmis ve siz buna guzelleme mi yapiyorsunuz!?