banner290

Bomba iddia..! AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu istifa etti!

AK Parti Van il başkanlığında flaş istifa. Şehrivan Gazetesi’nin edindiği bilgiye göre il başkanı Türkmenoğlu Genel Merkezi’nde müsadesini alarak aday olmak üzere il başkanlığı görevinden ayrıldı.

Bomba iddia..! AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu istifa etti!

ŞEHRİVAN ÖZEL: YUNUS EMRE AYKAÇ

Seçim tarihi için geçtiğimiz günlerde 14 Mayıs tarihini işaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarının ardından ülke genelinde seçim hareketliliği başladı.

Seçim açıklaması sonrasında Ak Parti cephesinde aday adaylığı sürecinin de Startı resmi olmasa da verilirken aday adayları da kendisini belli ettirmeye başlamıştı.

Van’da da uzun süredir beklenen adımlardan biri bugün itibari ile atılmış oldu. Uzun süredir yapılacak olan milletvekili seçiminde aday olacağı konuşulan Ak Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu bugün itibari ile görevinden istifa etti. Şehrivan Gazetesi’nin edindiği bilgiye göre il başkanı Türkmenoğlu Genel Merkezi’nde müsadesini alarak aday olmak üzere il başkanlığı görevinden ayrıldı. 

İstifa haberi kulislerde bomba etkisi yaratırken gözler parti teşkilatını seçmeye götürecek isimlerin kim olacağına çevrildi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2023, 09:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER