banner272

A Haber’in Kapıköy haberi büyük tepki topladı!

Koronavirüs salgının ülkemizde görülmesinden çok kısa zaman sonra kapatılan Kapıköy Sınır Kapısı ve açılması için Van’daki STK’lardan tutun milletvekillerine kadar açılması için büyük mücadele verirken A Haber’in yaptığı, Kapıköy’ün açık olduğunu belirttiği haber büyük tepki topladı.

A Haber’in Kapıköy haberi büyük tepki topladı!

2020 yılının mart ayından bu yana kapalı bulunan ve sürekli olarak gündemde bulunan Kapıköy Sınır Kapısı ile ilgili haber yapan A Haber, Kapıköy'ün açık olduğunu söyledi.

Türkiye'nin en önemli sınır kentlerinden bir tanesi olan Van, Kapıköy Sınır Kapısı'nın kapalı bulunması nedeniyle ciddi ekonomik sorunlar ile karşı karşıya.

2020 yılının mart ayından bu yana kapalı bulunan Kapıköy Sınır Kapısı, kent ekonomisine ciddi zararlar vermiş durumda. Her platformda ve toplantıda gündeme gelen Kapıköy Sınır Kapısıyla ilgili A Haberin yaptığı haber sosyal medyada gündeme geldi.

A HABER MUHABİRİ "KAPI AÇIK" DEDİ

Kapıköy Sınır Kapısı'nda yayın yapan A Haber muhabiri, Kemal Kılıçdaroğlu'nun gündeme getirdiği Kapıköy'ün kapalı olmasıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Koronavirüs tedbileri Kapıköy Sınır Kapılarında da devam ediyor. İran üzerinden yurda girmek isteyen turistlerin ateşleri ölçülüyor. Öte /yandan sınır kapısında bulunan turistlerin ateşleride, ateş ölçer ile ölçülyor. Sınır kapısındaki memurlar 24/7 olarak görevlerini sürdürüyorlar. Bu noktada İranlı turistlerin geliyor ve buradak iservisler ile Van'a geçiyorlar. Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kapıköy'ün kapalı dediği, Kapıköy Sınır Kapısı'ndayız. Burada giriş-çıkışlar kontrollü olarak gerçekleştiriliyor." GÜNCEL VAN

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2021, 09:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
azat
azat - 7 ay Önce

a haber dir nurmal dir yalan makinesi işi gücü yalannnnnnnnnnnnnnnnnnn

Alirıza sönmez
Alirıza sönmez - 7 ay Önce

A haber yalakalıkta sınır tanımadığı için bütün kapıları açık sayıyor!

banner269

banner260