banner254

AK Parti adayı destekçilerini açıkladı

AK Parti il başkanı adayı Halis Bayramoğlu'nu kimler destekliyor.

AK Parti adayı destekçilerini açıkladı

Ak Parti İl Başkanlığı adaylığını açıklayan Halis Bayramoğlu, 2002 ruhunu yeniden hayata geçirmek için aday olduklarını söyledi.  

Ak Parti İl Başkanlığı adaylığını açıklayan Halis Bayramoğlu Ak Partililerin desteği ve isteğiyle aday olduğunu belirtti. 

Bayramoğlu yaptığı açıklamada; “Listemizde partimize gönül vermiş ve bu güne kadar partimizin yanında bulunmuş aşiret reisleri, kanaat önderleri, çeşitli federasyon ve STK başkanları, 2001’den günümüze Ak Parti Van İl Başkanlığı ve ilçe başkanlığı yapmış partililer, önceki dönem belediye başkanları, partimizde kadın ve gençlik kolları başkanlığında görev alan partililerimiz, mahalle başkanları, belediye meclis üyeleri, bu davaya şehit vermiş ve gönül vermiş kardeşlerimizden oluşmaktadır. 

Ak Parti Van il başkanlığına adaylığımız açıkladıktan sonra halkımızın, dava arakadaşlarımızın, ve delegelerimizin teveccühleri bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bir önceki yaptığımız adaylık açıklamasından hemen sonraki gerçekleşen katılımlar ve destek açıklamaları tekrardan 2002 ruhunu ve azmini bizlere yeniden yaşatmıştır.

Tek gayemiz ve hedefimiz yanlış pratiklerden ötürü partimizle halk arasında örülen engelleri kaldırmak, dünya mazlumlarının umut ve umit kaynağı Ak Partiyi Van’da hak ettiği güce taşımaktır. Partimizden uzaklaşan vatandaşlarımızın ve dava arkadaşlarımızın yeniden gönüllerinin kazanılması için gerekli olan gönül köprülerinin yeniden inşa etmek için aday olduğumuz belirtmek isterim. 31 Ekim Cumartesi günü yapılacak kongremizin memleketimiz ve davamızı hayırlar getirmesini diliyorum.” dedi.

Kaynak: vanradikal.com

YORUM EKLE