Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir: Van, ülkenin en önemli şehirlerinden biri

Partisinin teşkilat toplantısına katılmak üzere Van’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, kentteki yerel ve ulusal basınla bir araya geldi. Kentte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kandemir, Van'ın sadece bölgenin değil Türkiye'nin en önemli şehirlerinden biri olduğunun altını çizdi.

ŞEHRİVAN HABER

Partisinin teşkilat toplantısına katılmak üzere kente gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir'i, Van Ferit Melen Havalimanı'nda, İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve partililer karşıladı. Daha sonra AK Parti Van il binasında basınla bir araya gelen Kandemir, ülke gündemi ile ilgili açıklamalarda bulunarak, Van’la ilgili de değerlendirme yaptı.

 “TÜRKİYE'NİN EN GENÇ ŞEHİRLERİNDEN BİRİ VAN'DIR”

AK Parti İl Başkanlığına gelen Kandemir, burada bekleyen partililere hitaben yaptığı konuşmada, Van'da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Van'ın sadece bölgenin değil Türkiye'nin en önemli şehirlerinden biri olduğunu belirten Kandemir, "Mayıs ayında gençlik şölenimizi Cumhurbaşkanımız uygun görürlerse Van'da yapacağız. Çünkü Türkiye'nin en genç şehirlerinden biri Van'dır. Ne zaman gelsek, Van'ın gönlünün güzelliğini, samimiyetini, kuşatıcılığını, bu topraklardaki en temel değerleri nasıl taşıdığına şahitlik ediyoruz." diye konuştu.

“2023'TE VANLI HEMŞEHRİLERİMİZ BİZE SAHİP ÇIKSINLAR”

2023'te yapılması planlanan seçimlerde Van'da muhteşem bir zafer beklediklerini aktaran Kandemir, şunları kaydetti: "Son yerel seçimlerde Van tarihinde aldığımız en yüksek oylardan birini aldık ama istiyoruz ki 2023'te Vanlı hemşehrilerimiz bize sahip çıksınlar. Genel Başkanımızın gönlünün en çok attığı şehirlerden biri Van. Ne zaman Van'a niyetlensek Genel Başkanımızı bir heyecan sarar. Ülke olarak sıkıntılarımız, dertlerimiz var. Tüm dünyanın içinden geçtiği zor zamanlar var, farkındayız. Bunları çözmek için gece gündüz gayret gösteriyoruz. Van'da İl Başkanımızın başkanlığında güzel bir teşkilatımız var. Belediyelerimizde, milletvekillerimizde, teşkilatımızda inşallah el ele vereceğiz ve hemşehrilerimize anlatacağız."

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2022, 12:57
YORUM EKLE