banner290

AK Parti Van İl Başkanı Türkmenoğlu’ndan Erdoğan’ın mitingine davet!

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Van halkını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumartesi günü, Beşyol Meydanı'nda düzenleyeceği mitinge davet etti.

AK Parti Van İl Başkanı Türkmenoğlu’ndan Erdoğan’ın mitingine davet!

ŞEHRİVAN HABER: TUNCAY KAYA

AK Parti Van İl Başkanlığı, basın açıklaması düzenleyerek Van halkını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 11 Haziran günü düzenleyeceği miting ve toplu açılış törenine davet etti. İl binası önünde düzenlenen basın açıklamasına İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas ve Osman Nuri Gülaçar, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan ve çok sayıda partili katıldı.

TÜRKMENOĞLU: CUMHURBAŞKANIMIZI VAN’DA AĞIRLAMANIN MUTLULUĞU YAŞIYORUZ

Açıklamayı yapan İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cumartesi günü saat 15:00’te Beşyol Meydanında olacağını belirterek, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Van’da ağırlamanın şerefini, mutluluğunu, heyecanını yaşıyoruz. Cumhurbaşkanımız inşallah Cumartesi günü saat 15:00’te Beşyol Meydanında olacak. Cumhurbaşkanımız, Van’da yapılmış olan en son 155 tane yatırım tesisimizin, tahmini şimdiki maliyeti 8 katrilyon olan yatırımın kurdelesini kesecek. Bu hizmetler tüm Vanlıların sosyal aktivitelerine, yaşamsal alanına katkı sağlayacak devasa projeleridir. Bu projelerin, yatırımların Van’a hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

“VAN HALKINI MİTİNGİMİZE DAVET EDİYORUZ”

Van halkını mitinge davet eden Türkmenoğlu, “Cumhurbaşkanımızın ziyareti münasebetiyle esnafımızı, vatandaşlarımızı, Van’da yaşayan tüm halkımızı bu mitinge davet etmek için bugün saha çalışması yürütüyoruz. Dünden beri bütün teşkilat mensuplarımız sahada gerekli çalışmalarını yapmaktadır. Amacımız, Cumhurbaşkanımızın halkla buluşmasını gerçekleştirmektir. Cumhurbaşkanımız, Cumartesi günü öğle vakti Van’a inecek ve akabinde miting ve açılış programları sonrasında gençlik buluşması gerçekleştirecektir. 2018’den bugüne kadar Cumhurbaşkanımızı 5’inci kez Van’da ağırlıyoruz. Cumhurbaşkanımız geldiğinde burada geçmişte yaşadığımız o coşku selini inşallah bu defa da yaşayacağız. Tüm Van halkını mitingimize davet ediyorum” şeklinde konuştu. Türkmenoğlu ve partililer, basın açıklamasının ardından esnaf ziyareti yaparak vatandaşları mitinge davet etti.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2022, 18:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tertemiz bir Van
Tertemiz bir Van - 6 ay Önce

Çarşılar, yeni yapılan yollar, ana caddeler, ara sokaklar, şehirdeki bütün kaldırımlar, şehirdeki bütün oluklar, mahalleler, mahallelerdeki bütün cadde ve ara sokaklar, parklar ve uzak semtlere kadar gerçekten her yerde toz, toprak, kum, izmarit, çerçöp, atık ve kirlilik var. 1000 görevli, 1000 fırça, 1000 süpürge, onlarca süpürgeli-vakumlu araç, onlarca tazyikli yıkama aracı kesintisiz her gün her hafta her yeri temizleyecek. Mart- kasım arasında havalar uygun olduğu için kalabalıklar dışarı çıkıyor ve şehirde ciddi bir kirlilik oluşuyor. Şehrimizi temizlersek sayın cumhurbaşkanımıza, gelen heyetlere, kendimize, İranlı ziyaretçilere, kendi vatandaşımıza yapacağımız en güzel hazırlık ve en iyi karşılama şüphesiz her yeri, her tarafı, her karışı tertemiz, bakımlı, ferah, güzel bir Van oluşturmaktır. Vatandaşlar da izmaritini, çöpünü, atığını sokaklara, kaldırımlara, mahallelere, açık alanlara, çevreye, doğaya atmayı bıraksın. Temizlik bir kültür meselesidir. Kurumlar ilgili, vatandaşlar duyarlı ve bilinçli olursa Vanımız tertemiz olur.