Ak Parti Van Milletvekili Gülaçar açıkladı… Marangozlar sitesi müjdesi!

Ak Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, Van Tuşba Küçük Sanayi Sitesi (Marangozlar Sitesi) yapımı Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı tarafından 2020 yatırım programına alındığı müjdesini verdi.

Ak Parti Van Milletvekili Gülaçar açıkladı… Marangozlar sitesi müjdesi!

ŞEHRİVAN HABERAk Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, Van Tuşba Küçük Sanayi Sitesi (Marangozlar Sitesi) yapımı Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı tarafından 2020 yatırım programına alındığı müjdesini verdi.

Ak Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, Van Tuşba Küçük Sanayi Sitesi (Marangozlar Sitesi) yapımı Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı tarafından 2020 yatırım programına alındığı açıkladı. Gülaçar, “Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız tarafından ihalesi yapılacak olan sanayi sitemizin esnafımıza ve tüm Vanımıza hayırlı olsun. Cumhurbaşkanımıza, Strateji ve Bütçe Başkanlığına, Van Milletvekillerimiz İrfan Kartal ve Abdulahat Arvas beylere ve Marangozlar Odasına teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
SAYIN YETKİLİLERİMİZ VAN'IN ACİL BAZI İHTİYAÇLARI BUNLARDIR.
SAYIN YETKİLİLERİMİZ VAN'IN ACİL BAZI İHTİYAÇLARI BUNLARDIR. - 1 yıl Önce

@ Edremit- Kampüs arası Sahil Kordonu @ Büyük ve Modern bir Otogar @ Çevre Yolu @ Çok Katlı Otoparklar @ Açık Otopark Alanları @ Şehir içi Toplu Taşımaya köklü ve kapsamlı çözüm . @ Şehir içinde ve mahallelerde tüm bozuk yolların asfaltlanması @ Alternatif cadde ve sokakların açılması @ Yolların uygun yerlerde genişletilmesi. @ Çarşı merkezindeki elektrik hatlarının yer altına indirilmesi, kaldırımların direk ve panolardan temizlenmesi @ Büyük ve Modern bir Sebze ve Meyve Hali @ Büyük bir Kitapçılar ve Sahaflar Çarşısı @ Büyük bir Şehir Kütüphanesi @ Modern Bir Balıkçılar Hali @ Millet Bahçesi @ Kent Meydanı @ Her mahalleye yeni park ve yeşil alanlar. @ Çarşıda ve kent merkezinde yeni park ve yeşil alanlar @ Her mahalleye Kapalı Semt Pazar Yeri @ Toprakkale Tepesine dev bir yeşil alan, mesire alanı, peyzaj ve seyir terası yapılması @ Köfteciler Çarşısı yapılması. @ Çarşılara modern bir tertip, düzen getirilmesi @ Şamran ve Akköprü Kanalı başta olmak üzere şeyi içindeki bütün dere ve kanalların baştan sona pırıl pırıl temizlenmesi, ıslah edilmesi. @ Tüm semt ve mahallelerde temizliklerin, yol genişletme çalışmaların yapılması @ Şehir içindeki ahır ve ağılların kent dışına taşınması. @ Metrûk yapıların yıkılması. @ Hasarlı ve olası depremlerde yıkılma tehlikesi bulunan yapıların yıkılması. @ Şehir içi Toplu Taşıma araçları için 10 dönümlük bir toplanma merkezi, Yolcu İndirme- Bindirme Meydanı yapılması. @ Semaverciler, Sigara Satıcıları, İşportacılar, balıkçılar, cızbızcılar, mısırcılar ve açıkta satış yapan hiç kimseye yol ve kaldırımlarda, park ve açık alanlarda ASLA müsaade edilmemesi. @ Esnafların kaldırımlara hiçbir eşya, malzeme, ürün koymasına ASLA izin verilmemesi.

Mustafa
Mustafa - 1 yıl Önce

Vanda bunlar yirmi yıldır yapılmalıydı. Bu şehir çok geç kaldı. Şimdi iki yıl içinde bunlar yapılırsa Van çağ atlar. Doğu'nun Antalyası olur.

banner269

banner260