Akaryakıt fiyatlarında 4.indirim müjdesi! Benzine süper indirim geldi!

Son dakika: Dünya piyasaları her gün değişkenlik gösteren akaryakıt fiyatlarını yakından takip ederken araç sahipleri de benzin ve motorin fiyatlarını merak ediyor. Brent petrol fiyatlarının ardından benzine bu kez indirim geldi. Son 1 haftada benzine 3 indirim 1 zam gelmişti. Son bilgilere göre benzin fiyatları yine değişti. 25 Kasım benzin, motorin fiyatları ne kadar oldu? İşte İstanbul, Ankara ve İzmir'deki akaryakıt fiyatları...

Akaryakıt fiyatlarında 4.indirim müjdesi! Benzine süper indirim geldi!

Son dakika benzin haberi: 24 Kasım'da değişen benzin ve motorin fiyatları 25 Kasım'da bir kez daha değişti. Araç sahipleri, dün sabah istasyonlarda zamla karşılaşmışlardı. Son bilgilere göre benzine 46 kuruş indirim geldi. Geçtiğimiz hafta benzine 3 kez indirim gelmişti. Sevindirici haberlerin ardından araç sahipleri dün zam haberiyle uyanmıştı. İşte akaryakıt fiyatlarında son durum..

SON DAKİKA: BENZİNE İNDİRİM GELDİ

25 Kasım itibarıyla benzine 46 kuruşluk bir indirim geldi. Motorin fiyatlarında ise herhangi bir değişkenlik yaşanmadı

GÜNCEL BENZİN VE AKARYAKIT FİYATLARI NE KADAR?

Dün sabah geçerli olan zammın ardından benzinin litresi İstanbul'da 20 lira 62 kuruşa, Ankara'da 20 lira 79 kuruşa, İzmir'de 20 lira 80 kuruşa yükselmişti. İndirimin ardından motorinin litresi İstanbul'da 23 lira 89 kuruşa, Ankara'da 24 lira 3 kuruşa, İzmir'de ise 24 lira 6 kuruşa çıkmıştı.

25 Kasım'dan itibaren benzinin litresi İstanbul'da 20 lira 16 kuruşa, Ankara'da 20 lira 33 kuruşa, İzmir'de ise 20 lira 34 kuruşa indi. Motorin fiyatları 24 Kasım'dakiyle aynı kaldı.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE