banner211

Albayrak’tan, Erdoğan’ın müjdesiyle alakalı açıklama!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın cuma günü açıklayacağı müjdeyle ilgili "Türkiye için bir eksen değişikliği, önemli bir süreç olacak" değerlendirmesinde bulundu

Albayrak’tan, Erdoğan’ın müjdesiyle alakalı açıklama!

Kamuoyu cuma günü açıklanacak müjdeye kilitlendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "yeni bir dönem açılacak" dediği müjdenin ne olacağı merak konusu oldu.

Konuya ilişkin değerlendirme Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan geldi.  Albayrak, Ankara'da kurulan Türkiye'nin ilk, Avrupa ve Orta Doğu'nun tek entegre güneş paneli üretim fabrikası olan Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası'nın açılış töreninde konuya ilişkin konuştu.

"Türkiye açısından çok güzel günler bizi bekliyor”

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın cuma günü açıklanacağını duyurduğu müjdenin sorulması üzerine Albayrak, şunları kaydetti:

"Hakikaten Türkiye için bir eksen değişikliği, değişim ve dönüşüm noktasında önemli bir süreç olacak, önemli bir haber olacak. Onun için Cumhurbaşkanımızın söylediğinin ötesine bir kelime daha söylemek doğru olmaz. Cumayı bekleyelim. Biraz meraklanalım. Türkiye açısından inşallah çok daha güzel günler bizi bekliyor. Siz yeter ki doğru iş yapmaya, doğru hedeflerle doğru adımlar atmaya devam edin, sonuç her anlamda gelecektir, yeter ki bu millete inandığınız sürece."

İNTERNET HABER

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 17:36
YORUM EKLE