banner211

'BAL' GİBİ KAMPANYA

Van’da Ramazan ayında her eve bal girmesini hedefleyerek ‘4 kavanoz bal 100 TL’ şeklinde Kampanya başlatan Cevher Bal, ‘1 Alana 1 Bedava’ kampanyasına da start verdi...

'BAL' GİBİ KAMPANYA

Van’da Ramazan ayında her eve bal girmesini hedefleyerek ‘4 kavanoz bal 100 TL’ şeklinde Kampanya başlatan Cevher Bal, ‘1 Alana 1 Bedava’ kampanyasına da start verdi.

 

Ramazan ayının başında bir Kampanya başlatan Cevher Bal yetkilileri, bu kampanyanın üzerine yeni bir kampanya daha ekledi. Halkın bal tüketmesi ve her eve kaliteli balın girmesi için kampanya üzerine kampanya düzenleyen Cevher Bal’ın yeni kampanyası ise ‘1 Alana 1 Bedava’ oldu. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Cevher Bal Satış ve Pazarlama Müdürü Mesut Elasan, tek hedefinin bu balın herkese ulaşması olduğunu belirtti. Zarar boyutunu düşünmediklerini, tam aksine iyi bir reklam ve itibar elde ettiklerini ifade eden Elasan, “Daha önce ‘4 kavanoz bal 100 TL’ şeklinde başlatmış olduğumuz kampanyamız çok büyük ses getirdi ve halen devam etmektedir. Alım gücü düşük olan vatandaşlarımızın da alabilmeleri için ikinci bir kampanyaya start verdik. Bu kampanyamızda ‘1 Alana 1 Bedava’ oldu. Bunun da duyulması ile birlikte ekonomik gücü zayıf olan vatandaşlarımız bal alıp tüketebilecekler. Sadece bu vatandaşlarımız değil, tüm vatandaşlarımız istedikleri kampanyadan faydalanabilecekler. Hangisini seçmek istiyorlarsa onu seçecekler. Başlatmış olduğumuz tüm kampanyalardan vatandaşlarımız hep memnun ayrılmışlardır. Uygun fiyata bal tükettikleri için bizzat iş yerimize gelip bizlere teşekkür edenlerin de sayısı fazla. Bizlerin bu tür kampanyaları insanlara ulaştırmamızdaki en büyük katkı ise sizlerindir. Çünkü sizler sayesinde insanlarımızın çalışmalarımızdan haberi oluyor ve buraya gelebiliyorlar. Bu konuda sizlere de çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2015, 08:00
YORUM EKLE