banner290

Başkan Bedirhanoğlu’ndan uçak seferlerine sert tepki: Uçaklarda ya yer yok, ya da fiyatlar uçuk!

Son dönemlerde Van’da tartışma konusu olan uçak seferleri sorunu konuşulmaya devam ediyor. Birçok kesimden tepkiler sürerken, CHP Van İl Başkanı Seracettin Bedirhanoğlu da Van’a gelmek isteyen için uçaklarda yer bulunmadığını belirterek, bulanlar için de fiyatların 2 bin TL'den başladığını söyledi.

Başkan Bedirhanoğlu’ndan uçak seferlerine sert tepki: Uçaklarda ya yer yok, ya da fiyatlar uçuk!

Van’daki uçak seferleriyle ilgili sorun devam ederken, tepkilerde çığ gibi büyüyor. Geçtiğimiz haftalarda gündemden düşemeyen seferler için çözüm arayışları sürerken, Kurban Bayramın yaklaşmasıyla birlikte de sorun bir kez daha gündeme geldi. Kentte uçak seferleri için çağrılar ardı ardına gelirken CHP Van İl Başkanı Seracettin Bedirhanoğlu da sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, Van'a ek seferler için neyi bekliyorsunuz ve fiyatlar neden bu kadar yüksek? Sorularını firmalara yöneltti. 

BEDİRHANOĞLU: FİYATLAR NEDEN BU KADAR YÜKSEK?

Sosyal medya hesaplarından tepki de bulunan CHP Van İl Başkanı Seracettin Bedirhanoğlu, “Bayram için Van'a gelmek isteyen o kadar çok hemşerimiz var ki, uçaklarda yer bulunmuyor. Bulanlar için de fiyatlar 2 bin TL'den başlıyor. İnsanlara adeta "SEYAHAT ETME!" deniyor. Van'a ek seferler için neyi bekliyorsunuz ve fiyatlar neden bu kadar yüksek? Sorularını sordu.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2022, 17:58
YORUM EKLE