banner290

Başkan İlhan: 6 ay önce kurulan Kent Estetik Kurulu, Van için hangi işleri yaptı?

Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan, Van’ın sorunlarını her hafta düzenli olarak gündeme taşımayarak 6 ay önce Van Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde kurulan Kent Estetik Kurulunu gündemine aldı.

Başkan İlhan: 6 ay önce kurulan Kent Estetik Kurulu, Van için hangi işleri yaptı?

Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan, Van’ın sorunlarını her hafta düzenli olarak gündeme taşırken 6 ay önce Van Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde kurulan Kent Estetik Kuruluna da birçok soru yöneltti. 

Başkan İlhan, 6 ay önce Van Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde kurulan Kent Estetik Kurulunu gündeme alarak kentte yıllardır devam eden sorunlarının altını çizdi. Kent Estetik Kurulu olarak 6 aylık süreçte Van için hangi işleri yaptınız? Bugün 7 Mayıs 2022! 6 ay önce Van Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde Kent Estetik Kurulu oluşturuldu.

Saadet Partisi Van İl Başkanlığı olarak soruyoruz.

  • Kent Estetik Kurulu olarak 6 aylık süreçte Van için hangi işleri yaptınız?
  • Parklarımızın içine işgal eden barakaların kaldırılması için ne gibi çalışmalar yaptınız?
  • Baharın geldiği vatandaşlarımızın balkonlarına bahçelerine yeşillendirmek için uğraştığı, güzelleştirmek için gayret ettiği bugünlerde Kent Estetik Kurulu olarak çevremizin güzelleştirilmesi için hangi çalışmaları yaptınız?
  • Şehrin sokaklarının kirliliğinin gündem olduğu ilimizde, temiz, nefes alınabilir bir Van için hangi çalışmaları yaptınız?
  • Şehrin birçok yerinde görüntü kirliliği oluşturan baraka, bina, tabelaların kaldırılması için hangi adımları attınız?
  • Saadet Partisi Van İl Başkanlığı olarak Kent Estetik Kurulu olarak bugüne kadar yaptığınız çalışmaları ve önümüzde ki 6 aylık ve 1 yıllık süreçte yapacağınız çalışmalar nelerdir kamuoyuyla paylaşmaya davet ediyoruz.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE