Bekir Bozdağ'dan Van Cumhuriyet Başsavcısı Dönmez’e Başarı Ödülü!

Van Cumhuriyet Başsavcılığı, uzlaştırma alanında Türkiye’nin en başarılı illeri arasında yer alarak Adalet Bakanlığı tarafından Cumhuriyet Başsavcılığına ikinci kez uzlaştırma başarı ödülü verildi.

Bekir Bozdağ'dan Van Cumhuriyet Başsavcısı Dönmez’e Başarı Ödülü!

Adalet Bakanlığı her yıl Cumhuriyet Başsavcılıkları’nın uzlaştırma çalışma performanslarını değerlendirip geleneksel hale gelen törenle başarı gösteren il ve ilçe Cumhuriyet Başsavcılıklarına bu ödülü Ankara’da düzenlenen törenle takdim ediyor. 

Ankara’da düzenlenen tören ile uzlaştırma başarı ödülünü, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın teşrifleriyle Van Cumhuriyet Başsavcılığı adına Van Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez’e takdim edildi. 

Başsavcı, Dönmez, “Cumhuriyet Başsavcılığımızı ödüle layık gören Adalet Bakanımız sayın Bekir Bozdağ Beyefendiye teşekkürlerimizi arz ederek, Türkiye’nin en başarılı illeri arasında bulunmamızı sağlayan Cumhuriyet Başsavcılığımız Uzlaştırma Büromuzdan sorumlu Cumhuriyet savcımıza, mesai arkadaşlarımıza ve uzlaştırmacı olarak görev yapan arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE