Benzin ve motorin fiyatlarına zam geldi! Otogaz'a indirim gelecek mi?

Benzin ve motorin fiyatlarına bu gece yarısından geçerli olmak üzere zam yapıldı. Buna göre benzine 65 kuruş, motorine de 69 kuruş zam geldi. 41 kuruş indirim yapılacağı iddia edilen LPG'ye henüz bir indirim haberi gelmedi. İşte güncel akaryakıt fiyatları...

Benzin ve motorin fiyatlarına zam geldi! Otogaz'a indirim gelecek mi?

Bugece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinde 56 kuruş, motorinde 69 kuruş zam yapıldı. Cuma günü benzinde 1 lira 51 kuruş, motorinde 2 lira 41 kuruş indirim yapılmıştı.

Cumartesi indirim, Salı zam yapıldı

Cumartesi günü benzinde 1 lira 51 kuruş, motorinde 2 lira 41 kuruş indirim yapıldı ve indirimli fiyatlar pompa fiyatlarına yansıtıldı. Bu indirimin ardından benzin ve motorine zam haberi geldi. Gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinde 56 kuruş, motorinde 69 kuruş zam yapıldı.

Zamlı benzin ve motorin fiyatları...

Güncel akaryakıt pompa fiyatlarına göre; İstanbul'da motorin litre fiyatı 24.47 liradan satılıyor. Benzinin litresi ise ortalama 18.66 liradan satılıyor. Bu geceki zamla birlikte motorinin litre fiyatı İstanbul'da 25 lira 16 kuruşa benzinin litre fiyatı ise 19 lira 22 kuruşa çıkacak.

LPG'ye indirim var mı?

Bu gece yarısından itibaren LPG ücretlerine de 41 kuruş indirim geleceği iddia edilmişti. Ancak akaryakıt sektörü temsilcileri bu iddiayı doğrulamadı.

NTV

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2022, 17:08
YORUM EKLE