banner290

Bingöl'de korkutan deprem!

Son dakika deprem haber: AFAD'dan paylaşılan bilgiye göre, Bingöl Kiğı merkezli 5.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi ise Elazığ'da 5.3 büyüklüğünde deprem olduğu bilgisini geçti.

Bingöl'de korkutan deprem!

Son dakika deprem haber: AFAD'dan paylaşılan bilgiye göre, ​Bingöl Kiğı merkezli 5.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 15.51 kilometre altında gerçekleşen deprem çevre illerden de hissedildi.

BİNGÖL VALİSİ EKİNCİ'DEN AÇIKLAMA

Bingöl Valisi Kadir Ekinci, Kiğı ilçesindeki depreme ilişkin şu ana kadar herhangi bir olumsuz durumun gelmediğini, AFAD ekiplerinin sahada çalışmalarını sürdürdüğünü bildirdi.

KANDİLLİ RASATHANESİ: ELAZIĞ'DA 5.3 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM

Son dakika: Kandilli Rasathanesi Elazığ'da 5.3 büyüklüğünde deprem olduğu bilgisini geçti. Depremin çevre illerde de şiddetli bir şekilde hissedildiği öğrenildi.

İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI İSMAİL ÇATALLI'DAN AÇIKLAMA

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çatallı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ''Bingöl - Kiğı’da saat 21:28’de 5.2 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiştir. An itibariyle Bingöl, Erzurum, Erzincan, Elazığ ve Diyarbakır’dan olumsuz bir ihbar ulaşmamıştır. Ekiplerin mahallinde tarama çalışması devam ediyor. Ayrıntılı bilgi ayrıca verilecektir. Geçmiş olsun.'' ifadelerini kullandı.

HABER7

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER