banner266

Bir garip gelenek! Dünya evine giren damada 3 saat boyunca eziyet ettiler

Muğla'da dünyaevine giren damada arkadaşları tarafından saatlerce eziyet çektirildi. Bölgede gelenek olarak iki kez menemen yapan, arkadaşlarını sırtında taşıyan, çuvalın içinde eve gitmeye çalışan damadın eziyeti üç saat sürdü. Sokak ortasında yapılan eziyeti gelin de balkondan film izler gibi izledi.

Bir garip gelenek! Dünya evine giren damada 3 saat boyunca eziyet ettiler

Menteşe İlçesinde Egemen Varlı ile İlkay Varlı çifti dünyaevine girdi. Düğünde saatlerce eğlenen damat Egemen Varlı için gece saatlerinde eziyet başladı. Varlı'ya önce arkadaşları tarafından Hipokrat heykelinde menemen yaptırıldı.

ÇUVALIN İÇİNDE ZIPLAYARAK EVE GİRMEYE ÇALIŞTI

Ardından damat çuvalın içinde zıplayarak eve gitmeye çalıştı. Sokakta, kilosu en fazla olan arkadaşlarını sırtında taşıyan damat, bu kez evin kapısının önünde bekleyenlere takıldı. İkinci kez menemen yapan, Varlı'ya arkadaşları tarafından sokak ortasında yapılan eziyeti gelin de balkondan izledi. Damat, yaklaşık üç saatin sonunda evine girebildi.

"BANA YAPMADIKLARI EZİYET KALMADI"

Damat Varlı, "Sabahtan beri bu adamların bana yapmadığı eziyet kalmadı. Gecenin bir vakti Hipokrat heykelinde yumurta pişirtiyorlar, menemen yaptırıyorlar. Çuvala sokup gezdiriyorlar, sektiriyorlar. Artık ben bıktım. Şu günün artık bitmesini istiyorum" dedi.

SON DAKİKA

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2021, 10:55
YORUM EKLE

banner261