banner272

Çalıştığı fabrikada işten çıkarılınca hayatı değişti! Şimdi ağzını bile açmadan milyonlar kazanıyor

Çalıştığı fabrikanın kendisini işten çıkarmasının ardından TikTok'a yönelen 21 yaşındaki Khabane Lame, hiç konuşmadan videolar çekmeye başladı. Genç adam kısa sürede takipçi sayısını katlayarak Avrupa'da zirveye çıktı. Lame, TikTok sayesinde elde ettiği gelirlerle de kasasını dolduruyor.

Çalıştığı fabrikada işten çıkarılınca hayatı değişti! Şimdi ağzını bile açmadan milyonlar kazanıyor

Sosyal medya, yeni başarı hikayelerinin yazılmasına yardımcı oluyor. Çalıştığı iş yerinden çıkarıldıktan sonra hayatı değişen Khabane Lame isimli genç de bu hikayelerden birinin aktörü oldu. Kısa sürede takipçi sayısını katlayan Lame, 100 milyon aboneyi geçerek Avrupa'da zirveye oturdu.

TAKİPÇİ SAYISI ÇOK HIZLI ARTTI

İtalya'nın Chivasso kentinde yaşayan ve Mart 2020'de TikTok hesabı açan Lame, 17 ayda 108,8 milyon takipçiye ulaştı. Senegal'de doğup 1 yaşındayken ailesiyle İtalya'ya göç eden Lame, takipçi sayısı en hızlı artan ve Avrupa'da en çok takip edilen TikTok içerik üreticisi unvanını da kazandı. TikTok'a röportaj veren Lame, 15 Mart 2020'de koronavirüs nedeniyle çalıştığı fabrikada işten çıkarıldığını ve TikTok macerasının o zaman başladığını söyledi.

"SESSİZ KOMEDYEN" OLARAK DA BİLİNİYOR

Lame, çocukluğundan bu yana insanları güldürmeyi sevdiğini ve işsiz kaldığı dönemde de odasında TikTok videoları çekmeye karar verdiğini dile getirdi. "Sessiz komedyen" olarak da bilinen Lame, basit işlerin karmaşık yollarla yapımını gösteren TikTok videolarını tiye alan skeçler çekiyor.

VİDEOLARINDA HİÇ KONUŞMUYOR

Lame, videolarında sadece jest ve mimiklerini kullanıyor, hiç konuşmuyor. TikTok'un en çok takipçiye sahip hesabı unvanını ise 123,6 milyon abonesi ve toplam 9,8 milyar beğenisi olan Charli d'Amelio elinde bulunduruyor. Toplam beğenisi 1,6 milyar olan Lame'nin kısa sürede d'Amelio'yu geçerek TikTok'ta en çok takipçiye sahip içerik üreticisi olacağı tahmin ediliyor. Genç adam, TikTok sayesinde ciddi bir gelirin de sahibi oldu.

HABERLER

YORUM EKLE

banner269

banner260