banner290

CHP heyeti, Van esnafının sorun ve taleplerini dinledi!

Seçim tarihi henüz belli değilken, partililer dört bir yandan seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda çalışmalarını hız kesmeden sürdüren CHP, 2’nci kez Van’a geldi. Çeşitli program ve ziyaretlerde bulunmak üzere Van’a gelen heyet, programın 3’üncü gününde Cumhuriyet Caddesi üzerinde yer alan esnafı ziyaret ederek esnaf ve vatandaşın sorun ve taleplerini dinledi.

CHP heyeti, Van esnafının sorun ve taleplerini dinledi!

ŞEHRİVAN HABER: FATMA POLATCAN

CHP, VAN’DAKİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR…

Seçim tarihi henüz belli değilken, partililer dört bir yandan seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda çalışmalarını hız kesmeden sürdüren CHP heyeti 2’nci kez Van’a çıkarma yaptı. Aralarında Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’nın yer aldığı milletvekilleri ve PM Üyeleri 14 Eylül’de arasında Van’da geldi. 4 günlük çeşitli program ve ziyaretler kapsamında Van’a gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, ilk gün Edremit ilçesinde yer alan bir otelde gazetecilerle bir araya geldi. Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Salıcı, 4 günlük program kapsamında bölgeyi ziyaret ettiklerini belirtti. Partilerinin oyunu artırmak istediklerini kaydeden Salıcı, “Van’dan milletvekili çıkaracağız” dedi.

VANLILARDAN MİLLETVEKİLİ TANAL’A YOĞUN İLGİ!

Ardından 15 Eylül’de çeşitli program ve ziyaret kapsamında Hakkari’ye giden heyet, 16 Eylül’de tekrar Van’a geldi. Program kapsamında kentteki STK’ları ziyaret eden heyet, ardından Cumhuriyet Caddesi üzerinde yer alan esnafı ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, İl Başkanı Seracettin Bedirhanoğlu’nun yer aldığı heyet esnafı tek tek gezerek sorun ve taleplerini dinledi. Ziyarette esnaflar ekonomik krizden dolayı zor günler yaşadıklarını belirtirken, CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ise esnafların yaşadıkları sorunları dinledi. CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ise esnafın ve vatandaşın sorunlarını dinleyerek çözümün adaletle olacağını dile getirdi. Milletvekili Tanal’ın vatandaşla yakından ilgilenip, sohbet ederken, vatandaşların da Tanal’a yoğun ilgi göstermesi gözlerden kaçmadı.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMHAN
SELİMHAN - 2 hafta Önce

sen çok yaşa kılıçdaroğlu dürüst adaletli saygılı emekten emekçiden yana ALLAH ın izniyle kılıçdaroğlu bu kez c.başkanı olacak İNŞALLAH.