Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türk Futbol Tarihi Sergisi'nde Vanspor'a özel ilgi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu`nda, Cumhuriyet`in 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlen "Şut ve Gol: Türk Futbol Tarihi Sergisi"nin açılışında Vanspor'a özel ilgi gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan kendisi basılan 65 numaralı formayı imzaladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türk Futbol Tarihi Sergisi'nde Vanspor'a özel ilgi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu`nda, Cumhuriyet`in 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlen "Şut ve Gol: Türk Futbol Tarihi Sergisi"nin açılışında konuştu. Türkiye liglerindeki futbol kulüplerinin tamamının temsilcilerinin de yer aldığı programda, keyifli ve bilgilendirici bir serginin açılışının yapılacağını belirten Erdoğan, serginin 19. yüzyıldan bugüne Türk futbolunun serencamını erişilebilen sembolleriyle beğeniye sunduğunu ifade etti.

Resepsiyon sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Vanspor FK başkanı Feyat Kıyak ile bir süre sohbet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan kendi adına basılan 65 numaralı formayı imzaladı. Başkan Kıyak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Vanspor'a gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE