banner290

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kabına sığmayan büyüme ve gelişme için sabırsızlanan bir Van gördük!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. AK Parti Grup Toplantısı'nda Van’dan övgüyle bahseden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Her alanda kabına sığmayan büyüme ve gelişme için sabırsızlanan bir Van gördük, Van'ın yanında olmayı sürdüreceğiz." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kabına sığmayan büyüme ve gelişme için sabırsızlanan bir Van gördük!

ŞEHRİVAN HABER/ Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

“Geçen hafta Van'daydık. Vatandaşlarımızla hasret giderdik. Terör gölgesinden kurtulan, depremin ardından yeniden inşa ettiğimiz altyapısıyla yüzünü geleceğe dönen Van gördük. Van denizinde gençlerle bir araya geldik. Bilerek deniz diyorum, bu CHP şimdi coşar. Göl neresi deniz neresi iyi biliriz.

“HER ALANDA KABINA SIĞMAYAN BÜYÜME VE GELİŞME İÇİN SABIRSIZLANAN BİR VAN GÖRDÜK”

Her alanda kabına sığmayan büyüme ve gelişme için sabırsızlanan bir Van gördük. Sadece bölgesinin değil, ülkemizin en önemli lokomotiflerinden olmaya hazırlanıyor." Dedi.

“VAN'IN YANINDA OLMAYI SĞÜRDÜRECEĞİZ”

Hala devam eden çalışmalarla Van'ın yanında olmayı sürdüreceğiz. Van depreminden sonra şehre vardığımda gördüğüm manzarayla şimdiki arasında asırlık fark var. Bu güzel şehrin insanlarına umut aşılama şerefine biz nail olduk. O zaman terör örgütünün belediye başkanı oraya su dahi getiremedi. Büyükşehirlerde su getirme görevi belediyenindir. Onlar getiremedi, biz DSİ kanalıyla problemi çözdük."ifadelerini kullandı.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2022, 13:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vanlı
Vanlı - 8 ay Önce

Yanlış görmüşsün başkan. Her yönüyle batık bir kent olmuş van. Ucuz işgücü, sigortasız çalışma, vasıfsız yöneticiler, torpiller, rüşvetler, adaletsizlikler almış başını gidiyor van'da. Mitingteki kalabalığa aldanma. Yarısından fazlası başka illerden gelenlerdi. Seni aldatıyorlar. Millet her şeyin farkında

Muhittin
Muhittin - 8 ay Önce

Muradiyeye ne zaman doğal gaz gelecek

SIRADAKİ HABER