banner271

Cumhurbaşkanını Van YYÜ’lü Öğrenci Karşıladı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fizik Anabilim Dalı Doktora Öğrencisi Mehmet ERZEN, Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesinde düzenlenen söyleşi programında Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı karşıladı.

Cumhurbaşkanını Van YYÜ’lü Öğrenci Karşıladı

28 HAZİRAN 2021 YÖK DOKTORA BULUŞMASI

28 Haziran 2021 tarihinde YÖK Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç Doktora öğrencileri ile bir araya geldi. Açılış konuşmalarından sonra öğrencilerin sorularını yanıtlayan Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç akademideki problemleri ele aldı. Ayrıca bu problemlerin çözümü için öğrenciler ile fikir alışverişinde bulundu.

29 HAZİRAN 2021 CUMHURBAŞKANLIĞI MİLLET KÜTÜPHANESİ “KÜTÜPHANE SÖYLEŞİLERİ”

29 Haziran 2021 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesinde düzenlenen “Kütüphane Söyleşileri” programı kapsamında Doktora öğrencileri ile bir araya geldi ve onların sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, doktora öğrencilerine verdiği desteği “Ruhu genç olan birisiyim ben. Gençlik hareketlerinin içerisinden gelen birisiyim. Sporsa spor, sanatsa sanat. Gençlerden uzak kalmam mümkün değil” sözleriyle ifade etti. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fizik Anabilim Dalında Doktora yapan öğrencimiz Mehmet ERZEN, Ankara’da Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesinde düzenlenen toplantılara katılmıştır. Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesinde düzenlenen söyleşi programında Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılama heyetinde yer almıştır.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2021, 12:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mücahit Erzen
Mücahit Erzen - 1 ay Önce

Sayın cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın geleceğimiz olan gençlere vermiş olduğu değer. Kardeşede başarıların devamını dilerim

Servet Dilan Erzen
Servet Dilan Erzen - 1 ay Önce

Cumhurbaşkanının da dikkatini çeken, kişiliği, beyefendiliği, sevgi ve saygısıyla, ağır başlığı ve başarısıyla ön plana çıkan Mehmet kardeşime başarılarının devamını diliyorum.

Uğur rençber
Uğur rençber - 1 ay Önce

Mehmet Erzen kardeşim tanıdığım kişiliğiyle ailesine abisine gurur abidesi olmuştur. Vatanına milletine hayırlı gençler Rabbim yollarını açık etsin...

banner269

banner260