banner290

Deprem mi oldu? Bugün Van'da deprem mi oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi

Deprem nerede oldu? Van'da deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli verilerine göre az önce deprem mi oldu merak ediliyor. Peki, bugün Van'da deprem oldu mu? Deprem mi oldu? Van'da deprem mi oldu? Van Muradiye'de deprem mi oldu? AFAD son depremler listesi ve Kandilli son depremler listesi! Son depremler ve son dakika deprem haberleri!

Deprem mi oldu? Bugün Van'da deprem mi oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi

Deprem mi oldu? Az önce deprem nerede oldu? sorusu araştırılıyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi son deprem verilerini paylaşıyor. Ülkemizde küçük çaplı depremlerin yanında zaman zaman tedirgin edici depremler de yaşanabiliyor. Van'da deprem mi oldu? Van'da deprem mi oldu? Muradiye'de deprem mi oldu? İşte AFAD son depremler listesi ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...

MURADİYE'DE 4 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM

Van'ın Muradiye ilçesinde 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD verilerine göre saat 10.10'da merkez üssü Van Muradiye olan 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem 10.47 km derinlikte gerçekleşti.

DEPREM Mİ OLDU?

AFAD son depremler ve Kandilli son depremler listesine göre deprem mi oldu, deprem kaç şiddetinde oldu sorularına yanıt bulabilirsiniz. Aşağıdaki son dakika deprem listesi ile son depremler ve deprem şiddeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı son dakika deprem haberler i ile vatandaşlara güncel deprem haberler i vermeye devam ediyor.

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberler i ile vatandaşalar anlık deprem haberler i veriyor. Kandilli Rasathanesi bölgesel olarak deprem araştırması yapıyor ve sitesinde olan son 500 depremi halka sunuyor.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2022, 11:12
YORUM EKLE