banner290

Dikkat! Van'ın birçok mahallesinde su kesintisi yaşanacak!

VASKİ, Van'ın Edremit ilçesinin Başkan caddesinde yapılacak kanalizasyon hattı yapımı ve içme suyu hattı yenileme çalışması nedeniyle, Van'ın birçok mahallesinde zorunlu olarak su kesintisine gidileceğini duyurdu.

Dikkat! Van'ın birçok mahallesinde su kesintisi yaşanacak!

Van Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü, Edremit ilçesindeki bazı mahallelerde zorunlu su kesintisine gidileceğini duyurdu.

VASKİ Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada; Edremit İlçesi Başkan Caddesi’nde kanalizasyon hattı yapımı ve içme suyu hattı yenileme çalışması nedeniyle; Yeni Cami Mahallesi ve Eski Cami Mahallesi’nin tamamında Edremit Çarşı Merkezi ve Yeni Mahalle'nin bir kısmında 09 Eylül 2022 Cuma günü sabah saat 07:00 ile gece saat 00:00 saatleri arasında zorunlu su kesintisine gidilecektir.

Yapılacak çalışmanın hızlı ve programlı bir şekilde tamamlanması için gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Kanalizasyon hattı yapımı ve içme suyu hattı yenileme çalışmasının tamamlanmasıyla birlikte sular verilecektir. Vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için tedbirli olmaları gerekmektedir. Ayrıca su kesintisinden etkilenen mahalleler için talep edilmesi durumunda kurumumuz tarafından tankerle su desteği sağlanacaktır. İrtibat Numaraları: VASKİ Alo 185 Çağrı Merkezi – 0 543 661 52 56 – 0 541 939 75 86. Vatandaşlarımıza önemle duyurulur.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2022, 09:44
YORUM EKLE