banner272

DSi işçi alımı noter kura sonuçları açıklandı! Kura sonuçlarının detayı için tıklayınız

DSİ 17. Bölge Müdürlüğünce 2021 yılı iççi alımı noter kura sonuçlarına ilişkin resmi internet sayfasında şu ifadelere yer verildi;

DSi işçi alımı noter kura sonuçları açıklandı! Kura sonuçlarının detayı için tıklayınız

- Bölge Müdürlüğümüz ve bağlı birimlerinde çalıştırılacak sürekli işçi alımına yönelik olarak Türkiye İş Kurumu tarafından gönderilen listeler üzerinden sınava katılacakların belirlenmesine yönelik olarak açık işçi sayısının dört katı asil ve dört katı yedek aday noter kura çekimi sonucu belirlenmiş olup listeler ekte yayınlanmıştır.

-Sınava katılmaya hak kazanan adaylardan asil ve yedek listede yer alanların Türkiye İş Kurumu ilanında istenilen belgeleri 17.09.2021 Cuma Günü saat:17.00’a kadar DSİ 17. Bölge Müdürlüğü Evrak-Kayıt Birimine teslim etmeleri gerekmektedir.

- Türkiye İş Kurumu ilanında istenilen belgeleri ibraz edemeyen adayların yerine sıralı yedek adaylar belirlenecektir.

-Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup ilgililere ve kamuoyuna duyurulur.

DSİ 17. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 2021 YILI İŞÇİ ALIMI NOTER KURA SONUÇLARI

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
DSİ'den artık temizlik bekliyoruz.
DSİ'den artık temizlik bekliyoruz. - 2 hafta Önce

DSİ VAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞAMRAN KANALINI NEDEN TEMİZLEMİYOR? EDREMİT'TEN GÖLE KADAR KANALDAKİ ONLARCA KAMYON DOLUSU ÇÖP, EVSEL ATIK, ÇAMUR, KİRLİ BALÇIK, OT, YOSUN VE BİRİKMİŞ LAĞIM NE ZAMAN TEMİZLENECEK? KANALDA BAKIM, ONARIM VE YENİLEME NİÇİN YAPILMIYOR? ŞAMRAN KANALI İLE BİRLİKTE KURUBAŞ, AKKÖPRÜ VE DİĞER DERE VE KANALLAR DA TEMİZLENECEK Mİ? YÜZ BİNLERCE VANLI BU İHTİYACI GÖRMESİ İÇİN DSİ MÜDÜRÜ VE YÖNETİCİLERİNİ BU KANALLARI GEZİP GÖRMEYE DAVET EDİYOR. BU İŞLERİN YAPILMASI İÇİN VATANDAŞLARDAN VE MUHTARLARDAN DİLEKÇE BEKLENMEMELİ. DURUM CİDDEN ÇOK KÖTÜ. VAN GÖLÜ BU NEDENLE KİRLENİYOR VE LAĞIM ÇUKURUNA DÖNÜYOR.

Müslüm
Müslüm - 3 gün Önce

banner269

banner260