banner290

Düğün hazırlığı yapan Vanlı gencin feci ölümü! Şantiyede elektrik akımına kapıldı

Türkiye'de son yıllarda artan iş kazaları can almaya devam ediyor. Vanlı gençler iş kazasına kurban gitmeye devam ederken inşaat ölümlerine bir yenisi daha eklendi. Düğün hazırlığı yapan 26 yaşındaki Vanlı Taylan Pay, Muğla’da çalıştığı inşaatta elektrik akımına kapıldı. 26 yaşındaki genç işçi kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Düğün hazırlığı yapan Vanlı gencin feci ölümü! Şantiyede elektrik akımına kapıldı

Düğün hazırlığı yapan ve Turgutreis Mahallesi’nde bir inşaat çalışan 26 yaşındaki taş ustası Taylan Pay, inşaattaki iskeleyi söktüğü sırada, taşıdığı iskele demiri elektrik teline temas etti. Elektrik akımına kapıldıktan sonra bulunduğu yerden zemine düşen genç, ağır şekilde yaralandı. Yaralı gencin yardımına çalışma arkadaşları koştu. Olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ambulansı ile Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan yaralı, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Adli tıp kurumuna gönderilmesine gerek görülmeyen Taylan Pay’ın cenazesinin havayolu ile önce İstanbul’a, ardından da memleketi Van’a gönderileceği belirtildi. Taylan Pay’ın geçtiğimiz ay nişanlandığı ve düğün hazırlığı yaptığı belirtildi.

İHLAS HABER AJANSI

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2022, 12:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER