banner211

Edremit Belediye Başkanı Say’dan sert tepki… “ROMA’YI DA BEN YAKMADIM”

Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, sosyal medya da bir kullanıcının Edremit sahillerinin kirliliğine dikkat çekmek amacıyla yaptığı paylaşıma sert şekilde tepki gösterdi. 

Edremit Belediye Başkanı Say’dan sert tepki… “ROMA’YI DA BEN YAKMADIM”

ŞEHRİVAN HABER MERKEZİ: Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, sosyal medya da bir kullanıcının Edremit sahillerinin kirliliğine dikkat çekmek amacıyla yaptığı paylaşıma sert şekilde tepki gösterdi. 

Sosyal medya üzerinden Edremit sahillerinin kirlilik içerisinde yer aldığını yansıtan bir karenin Edremit Kent Meydanı sahili ile kıyaslandığı bir paylaşım üzerine Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, sert bir dille cevap verdi. 

“İKİNCİ FOTOĞRAFI KAÇ DEFA PAYLAŞTINIZ?”

Sosyal medya da paylaşım yapan kullanıcı Edremit Belediye Başkanı İsmail Say’ı etiketleyerek şu ifadelere yer verdi: “Edremit'ti hep birinci fotoğrafta olduğu gibi gösteren ve bu algıyı insanlara aşılayan Sn @ismailssay ikinci fotoğrafı kaç defa paylaştınız? Hep Edremit kent meydanını görmek istemiyorsanız çıkın sahillerinizi gezin!” dedi.

“VAN GÖLÜ’NÜ BEN KİRLETMEDİM, SİZ KİRLETMİŞ OLABİLİRSİNİZ AMA BEN KİRLETMEDİM”

Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, kullanıcının paylaşımına sert bir dille yanıtlayarak şunları kaydetti: “Kim olduğunuzu ve bu tweeti hangi amaçla yazdığınızı bilmiyorum. Ancak çokta iyiniyetli olmadığınız ortada, Şöyle ki; Van Gölü’nü ben kirletmedim, siz kirletmiş olabilirsiniz ama ben kirletmedim. Roma’yı da ben yakmadım. Vangölü kırk yıldır kirleniyor, Van Gölü’nün kirlenmesi elbette ki acı bir şeydir. Ancak; gerek belediye başkanı olmadan önce ve gerekse belediye başkanı olduktan sonra Van ve Van Gölü için, Çevre için verdiğim mücadele ortadadır. Van Gölü Koruma kanunundan, Edremit Kanalizasyon işine kadar onlarca iş yaptık” dedi.

SAY: ÇAMUR VE İFTİRA ATMAYALIM

Edremit Belediyesi olarak yaptıkları çalışmaların ortada olduğunu vurgulayan Başkan Say, sözlerini şöyle sürdürdü: “Eğer bir Robot değilsen eminim ki bu yazdıklarına sende inanmıyorsun. Son bir yıllık belediye döneminde Van ve çevre için yaptığımız faaliyetlerin özeti bile 248 sayfa tutuyor vaktiniz, yüreğiniz ve vicdanınız varsa buyurun çay kahve eşliğinde anlatalım. Ha yok. Ben ya da biz böyle iyiyiz buradan çamur atarız diyorsanız kusura bakmayın o çamur tutmaz. Amacınız üzüm yemekse baş üstüne yok amacınız bağcıyı dövmekse Yanlış bağdasınız söyleyeyim. Van ve Van Gölü’nün kirlenmesi ile uğraştığımız kadar sosyal medyayı kirletenlerle de. Vaktimiz ve enerjimiz var merak etmeyin. Madem isminiz Van tanıtım buyurun tanıtalım ama çamur ve iftira atmayalım. 40 yıldır Edremit ve Vangölü için yapılmayan şeyleri yapan yarı deli birine bunları söylemeyin kimse inanmaz” dedi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2020, 13:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vanlı
Vanlı - 12 ay Önce

En güzel ilçemizin en işe yaramaz başkanı. İşin sadece koltukta oturmak mı? Biraz iş yap. Edremit'i marka yap. Ama nerdeee.

Vanlı
Vanlı - 12 ay Önce

Niçin yorumları yayınlamıyorsunuz. Sizden gazeteci olmaz.

Mela
Mela - 12 ay Önce

Tabiki Edremiti siz kirletmediniz başkan hepimiz kirlettik ama Ama bu sahillere çözüm bulmalıyız sizin liderliginizde çözüme liderlik icin bu makama geldiniz .Edremit van icin cok kiymetli ve Ülkemizin en kıymetli güzelliklerinden.Bu güzelliğe güzellik katmak kirliliğe el atmak gerek .40 yıldır kirli 41 42 43.....böyle devam edemez etmemeli hakaret asla ama elestri olmali ve elestriler dikkate alinmali sayin baskan bu konuda halkta elinden geleni yapmalı bu güzelliği kirletip ihanet etmemeli...Edremit cok kiymetlidir ve herşeyin en güzeline layık...

Hamit kıvanç
Hamit kıvanç - 12 ay Önce

Seviyoruz seni Başkan. Yolun doğrudur. Bu gibilerine cevap vermek zorunda değilsiniz. Onlar bardağı boş taraftan görmek isteyenlerdir. Biz razıyız Allah’ta sizden razı olsun

vanlı
vanlı - 12 ay Önce

VAY BE BÖYLE UYANIK BAŞKAN HER İLÇENİN BAŞINA . AMAN DİKKAT BİRAZDAHA ZORLASALAR O DA .EY MÜSLÜMAN KARDEŞLERİM. KIZDIRMAYIN KELİMİ VALLAHA SATARAM KÖYÜ TOPU TOPU KAÇ BAŞ SINIZ DİYECEK GİBİ DURUYOR. NE DERSİNİZ.

Takki Takki
Takki Takki - 12 ay Önce

MaşAllah lafın altında kalmıyorsun nasılsa kayyum atanması seçim olsun Roma’yı değil güzelim Edremit ‘ti nasıl yaktığın ortaya
çıkar bekle gör sizden önceki kayyumunuzun pislikleri ortaya çıkmasın diye seçilmişlere kayyum atadınız maden terörist ne diye seçime sokuyorsunuz seçim öncesi 70 sülalesinin suruşturmasını yapıyorsunuz yalanmı laflarla bir yere gidilmez sen başkansın milleti dinleyeceksin millet haklı olarak tepki gösterir

kaleli
kaleli @Takki Takki - 12 ay Önce

seçilmişlerin ne kadar terör varsa belediyeye yerleştiriyor. sizler önce hak hukuktan söz ederken ne kadar adaletli olduğunuza bakın. ancak laf ne düşünme yeteneğine sahipsiniz nede haktan adaletten bi habersiniz koyun gibi itaat. kayyumdan önce edremitin ahır olduğunu bilmeyen yok şimdi o olmayan ferasetinle gözünü aç ve çevrene bak. ALLAH sana akıl versin diyecem yok vazgeçtim vermesin hep mal kal. malll