banner211

Edremit İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulundan 'Eminpaşa Mahallesi'yle ilgili flaş karar!

Edremit Kaymakamlığı İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, Eminpaşa Mahallesinde bazı sokaklarda Koronavirüs Hastalığı (COVİD-19) salgınını önlemek amacı ile ikinci bir emre kadar karantina tedbirlerinin alındığını duyurdu. 

Edremit İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulundan 'Eminpaşa Mahallesi'yle ilgili flaş karar!

Edremit Kaymakamlığı İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, Eminpaşa Mahallesinde bazı sokaklarda Koronavirüs Hastalığı (COVİD-19) salgınını önlemek amacı ile ikinci bir emre kadar karantina tedbirlerinin alındığını duyurdu. 

MAHALLEDE BAZI SOKAKLARDA KARANTİNA UYGULANACAK

Edremit Kaymakamlığı sosyal medyada yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:  “Edremit Kaymakamlığı İlçe Umumi Hıfzısıhha Kurulunun 18/05/2020 tarihli Kararı ile Eminpaşa Mahallesi 5 Nolu ASM ile Kültür Kolejinin bulunduğu adada Batıda Dedeoğlu Sokak sağı ve solu, Kuzeyde 1. Çıkmaz Sokak, Doğuda Özkay Sokakl Güneyde Eminpaşa Caddesi alanı içerisindeki bulunan mevcut bölgeye ikinci bir emre kadar karantina tedbirleri uygulaması kararı alınmıştır” denildi.
 

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2020, 23:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dr. Vanlı
Dr. Vanlı - 13 ay Önce

Hüseyin kardeş okumanın düşük olduğu yerlerde daha fazla televizyondan bilgi edinilir. Günümüz internet çağında herkesin elinde cep telefonu var ve buradan da yeterince bilgi alınıyor. Ne yazık ki milletimiz bazı konularda çok cahilce davranıyor. Cahilliği sadece eğitime bağlamıyorum Türkiye de ve dünyada Van ilinin eğitim seviyesinden daha düşük yerlerde bile Vanlı hemşehrilerimizden çok daha bilinçli davranılıyor. Her kişinin başına her eve hatta her sokağa bir polis dikmek imkansız. Herkesin bazı şeyleri idrak edip, ona göre davranması lazım.

Doktor Bey
Doktor Bey @Dr. Vanlı - 13 ay Önce

Bizim memlekette en büyük problem kendini bilmez, ama kendi içinde kendini bir halt zanneden insanların çok olmasından kaynaklanan sorunlar bunlar... Doğru olana yanlış, yanlış olana doğru demeye eğimli bir toplum maalesef... Bunlar bu kentin iyi günleri ne yazık ki daha tespit edilemeyen nice hadiseler var bu memlekette... :/

Hüseyin
Hüseyin - 13 ay Önce

İl olarak bilgilendirme noktasında çok eksiğimiz var, bilinçsiz insanların hatalarını ve ceremesi bu halk çekiyor. Valilik ve ilçe kaymakamlıkların bu konuda daha aktif olması gerekiyor. Unutmayalım ki okuma ve anlama noktasında ve bazı şeyleri idrak etme noktasında çok geride kalmış bir bölgeyiz. Sadece insanları yadırgayarak ve işi onların üstüne yıkmakla olmamalı... Herkes bu işten mes'ul olduğunun farkına varması gerekiyor. Umarım bu süreci hep beraber atlatırız.

vanlı
vanlı - 13 ay Önce

sen bide bayram alışverişini gör sanki bayram var hınca hınç dolu caddeler marketler ALLAH ıslah etsin yetkililer bu konuda bişeyler yapmalı acill..

Çirkin kral
Çirkin kral - 13 ay Önce

3 gün serbest 4 gün yasak tabiki böyle olacak o adam taziyede olmaydi çarsida olacakti belki daha fazla bulasacakti deli dana gibi tutuyorsun ondan sonra saliyorsun

adil celik
adil celik - 13 ay Önce

malesef sokakta bulunan hastalik yayilan evdeki yani karantinaya alinmis bir bolgeden nasil ciktigi bilinmez gencleri dun aksama kadar carsida gezerken gordum