banner211

En anlamlı buluşma

 Ekonomi, siyaset, eğitim gibi gündem maddelerinin yoğunlukla yer aldığı son süreçte; sosyal ve kültürel alanda birçok projeye ihtiyacın olduğunu söylemek mümkün. Bu alanda daha önce birçok çalışmaya imza atmış Feqiye Teyran Kültür Sanat Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yine örnek teşkil eden bir etkinlik ile gündemde.

En anlamlı buluşma

ŞEHRİVAN HABER-ÖMER FARUK TOKTAŞ- Ekonomi, siyaset, eğitim gibi gündem maddelerinin yoğunlukla yer aldığı son süreçte; sosyal ve kültürel alanda birçok projeye ihtiyacın olduğunu söylemek mümkün. Bu alanda daha önce birçok çalışmaya imza atmış Feqiye Teyran Kültür Sanat Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yine örnek teşkil eden bir etkinlik ile gündemde.

Çevre bilincinin oluşturulması ve korunması adına birçok yerde olduğu gibi Van’da da el ele verip çevre temizliği ve sokak hayvanlarını beslemeye yönelik bir etkinlik hazırlığında olan Dernek Yetkilileri çalışmadan ümitli oldukları ve şehre olumlu katkıları olacağı görüşünde.

“Besleme ve Çöp Toplama Etkinliğimizde Bize Eşlik Eder Misiniz?” başlığı ile yola çıkan dernek yetkilileri tüm vatandaşları 28 Nisan’da Kale’de olacak etkinlik yerine gitmek için İpekyolu Kent Parkı’nda buluşmaya davet ediyor. Toplanma saatinin 13.00 olduğu etkinlik için derneğin sosyal medya hesaplarından paylaşılan afiş ise şu şekilde…

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE