banner211

Feqiyê Teyran Derneği 1000 adet maske dağıttı!

Van Feqiyê Teyran Kültür Sanat Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) tedbirleri kapsamında maske dağıtımı gerçekleştirdi. 

Feqiyê Teyran Derneği 1000 adet maske dağıttı!

HABER MERKEZİ: Van Feqiyê Teyran Kültür Sanat Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) tedbirleri kapsamında maske dağıtımı gerçekleştirdi. 

Türkiye’deki Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) tedbirleri kapsamında üst düzey önlemler alınırken, ücretsiz maske dağıtımı ise eczaneler vasıtasıyla dağıtılmaya devem ediyor. Bu bağlamda kentte dernek faaliyetleri noktasında Van Feqiyê Teyran Kültür Sanat Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, salgın nedeniyle 1000 maske dağıtımı gerçekleştirdi. 

TRAFİK HAFTASI NEDENİYLE MASKE DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRDİLER

Van Feqiyê Teyran Kültür Sanat Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Edremit Belediyesi ile ortak gerçekleştirilen ortak çalışmayla Trafik haftası münasebeti ile Edremit'te üç noktada trafik ışıklarının bulunduğu noktalarda maske dağıtımı yaptı. Dernek ayrıca maske dağıtımı gerçekleştirirken vatandaşları trafik kurallarına uyulması yönünde uyardı.


 

YORUM EKLE