banner290

Flaş! Cumhurbaşkanı Erdoğan Van’a geliyor!

CHP’nin Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile beraber 248 belediye başkanı ve kurmayları ile Van’a çıkarma yapmasından sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da Van’a ziyaret yapacağı öğrenildi.

Flaş! Cumhurbaşkanı Erdoğan Van’a geliyor!


Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün mecliste yaptığı grup meclis toplantısında CHP’nin Van ziyaretine dair açıklamalarda bulundu. Van’da yapılan açıklamalar üzerinden CHP’ye ve Kılıçdaroğlu’na tepki gösteren Erdoğan, Van’da yapılan hizmetlere geniş yer ayırdı.

O açıklamanın üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra da Van ziyareti ile ilgili haberler gelmeye başladı.

Edinilen bilgiye göre Cumhurbaşkanı Erdoğan 11 Haziran 2022 Cumartesi günü çeşitli açılış ve programlara katılmak üzere Van’a gelecek. Erdoğan’ın Van programı ile ilgili detaylar ise önümüzdeki günlerde netleşecek.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2022, 11:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vanlı
Vanlı - 1 ay Önce

Niçin geliyor? İçi boş bir ziyaretse hiç gelmesin. Bir vatandaş olarak talebim şudur: türkmenoğlunu ve teşkilatını görevden alsın. İşkur ve vaski'nin başındakileri de görevden alsın

VATANDAŞ
VATANDAŞ - 1 ay Önce

celladına aşık olmuşsa bir millet,
ister ezan ister çan dinlet.
itiraz etmiyorsa sürü gibi illet,
müstehaktır ona her türlü zillet.

ERDEM
ERDEM - 1 ay Önce

AMAN ALLAH AŞKINA GELMESİN ONUN MÜJDESİNİ BİLİYORUZ VANLILARA DİYECEK Kİ SİZE YENİ CEZAEVLERİ YAPACAM 20 YILDIR VANA KÖTÜLÜKTEN BAŞKA NE YAPTI Kİ

Hemşeri.
Hemşeri. - 1 ay Önce

Ak partiye asla artık oy vermem ve âilemde vermeyecektir

Kubilay güleşçe
Kubilay güleşçe - 1 ay Önce

Reis geliyor baş üstüne

2023'e muazzam hedeflerle...
2023'e muazzam hedeflerle... - 1 ay Önce

Sayın cumhurbaşkanımız Van'a geliyor. Belediyelerden, DSİ'den, Karayolları'ndan ve bütün kurumlardan Van adına talebimiz çarşıları, parkları, kıyıları, sahilleri, mahalleleri, Şamran'ı, Akköprü'yü, Kurubaş'ı, bütün kanal ve dereleri, caddeleri, sokakları, ara sokakları, İpekyolu Caddesi ve bütün cadde ve sokaklardaki kaldırımları, refüjleri, kavşakları, olukları temizleyiniz. Kaldırım ve refüj taşlarının tamamını boyayınız. Yol çizgilerini çekiniz. Şehri bakımlı ve güzel hale getiriniz. Basın, yetkililer ve büyük bir kalabalık bürokrat ordusu gelecek. Van kesinlikle güzel ve temiz olmalı. Ayrıca otogar, otopark, millet bahçeleri, 20 kilometrelik sahil bandı, Eski Van Şehrinin inşası, Hoşap'ın inşası, dört adamızdaki tarihi yapıların ihyası, kitapçılar ve sahaflar çarşısı, balıkçılar hali, modern marangozlar sitesi, Toprakkale Tepesinin devasa bir millet bahçesi olması, yeni prestij cadde ve sokaklar, Van Gölü temizliği, Vandaki büyük- küçük bütün göllerin çevresinin ıslahı ve ihyası, halk kütüphanesi bahçesinin peyzajı, kültür sarayı bahçesinin park ve yeşil alan olması, tarım ve hayvancılık yatırımları, köylerin ve kırsalın ıslahı, onlarca yeni park ve yeşil alan, onlarca fabrika ve istihdam alanı, turizm yatırımları, bütün ilçelerin mükemmel hale gelmesi, bütün köylerin yüzlerce hizmetle ihya edilmesi gibi daha nice çalışmayı da kurumlarımız hayata geçirsin. Van'ın gerçekten çok eksiği, çok ihtiyacı var. Vanımız 2023'e bambaşka bir çehreyle girmelidir.

BURHAN VATANSEVEN
BURHAN VATANSEVEN - 1 ay Önce

kent meydanı projesi ne oldu yıkılan belediye pasajı ve mağdur olan esnaflar zaferler okulu civarı kaldırımsız caddeler hangi birini sayayım

fr
fr - 1 ay Önce

İngiltere büyük elçiliği 2013 - 2014 te her Afgan'a Türkiye'den ayrılması için 5000 Dolar teklif etti. Afganlar kabul etmedi. İngiltere Büyükelçisinin bu parayı teklif etmesinin nedeni Türkiye ye gelen her yüz Afgan'dan 3'ünün İngiltere'ye kaçak yollarla girdiğini istatistiklerle saptamışlar. Bu nedenle her Afgan'a ülkesine temelli dönmesi durumunda 5000 dolar teklif etti ancak kabul görmedi. Bu konuyu Amerikan Mülteci Komiserliğine de sorabilirsiniz.