Flaş! Karayolları Van 11. Bölge Müdürü değişti!

Son dönemlerde eleştirilerin odağı olan Karayolları 11. Bölge Müdürü ve Bölge Müdür Yardımcısı'nın Van'da görevlerine son verildi. Van'dan alınan müdürler Kayseri ve İstanbul'a gönderilirken, Van'ın yeni müdürü de belli oldu.

Flaş! Karayolları Van 11. Bölge Müdürü değişti!

YUNUS EMRE AYKAÇ/ŞEHRİVAN ÖZEL - Son dönemlerde tepki çeken uygulamaları ve çalışmaları ile gündemden düşmeyen Karayolları Van 11. Bölge Müdürü değişti.

Şehrivan'ın da son haftalarda sıkça gündeme taşıdığı, tartışmalı uygulamaları nedeniyle Van halkının sert tepki gösterdiği Karayolları 11. Bölge Müdürü Ahmet Turan Gülhaş, Karayolları Kayseri 6. Bölge Müdürü olarak atandı. Yine Van'daki yardımcısı olan yardımcısı Esat Mahut Partal ise Erzurum 12. Bölge Müdürü olarak Erzurum'da görevlendirildi.

Gülhaş'tan boşalan Karayolları Van 11. Bölge Müdürlüğü görevine ise Karayolları İstanbul 1. Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Ali ARSLAN'ın atandığı öğrenildi.

GÜNDEMDEN DÜŞMÜYORDU!

Geçtiğimiz yıl Karayolları'na ait devasa hizmet binasının yapılması ile tepkilerin odağına oturan Karayolları Gülhaş, ardından da yine hizmet binası önünde yapılan köprülü kavşak, gölün doldurulması gibi nedenlerden dolayı tepkilerin odağına oturmuştu. Çevre Yolu'nun tamamlanmaması gibi konuların yanında Şehrivan'ın da gündeme taşıdığı Bölge Hastanesi'nin tamamlanmayan köprülü kavşağı, ayrım yapılan tali yol çalışmaları gibi konularda da Vanlılar'dan sert tepki almıştı. Tepkilerin odağındaki o isim kendisi ve kurumu ile ilgili tartışmalar sürerken Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın 19 Temmuz 2019 (bugün) kararıyla Van'dan ayrılmış oldu.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

ŞEHRİVAN GAZETESİ

ŞEHRİVAN ÖZEL

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2019, 10:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Malatyalı
Malatyalı - 2 yıl Önce

İyi oldu çok şükür... Size dağdan gelen aşiret elemanları layık!!!!

Halil İbrahim
Halil İbrahim - 2 yıl Önce

Siz hangi uygulamayı hangi teknik ve kanuni dayanağa dayandırarak yanlış buldunuz... son yıllarda Van’ın hangi kurumu Vana karayolları 11. Bölge müdürlüğü kadar hizmet etti. Kusura bakmayın alışmışsınız hizmet etmeyen insanlara. Hizmet edeni görünce hazmedemediniz

Kenan aslan
Kenan aslan - 2 yıl Önce

11.bölge müdürlüğü bu zamana kadar görmediği hizmetleri ahmet turhan gülhaş sayesinde gördü ben bir vanlı olarak konuşuyorum

RUMUZ65
RUMUZ65 - 2 yıl Önce

VANDA GÖREV YAPAN AHMET TURAN GÜLHAŞ VAN İÇİN ÇOK GÜZEL HİZMETLER YAPMIŞ BİR BEYFENDİ BİR ADAM GİBİ ADAMDI NANKÖR OLMAMAK LAZIM BİR VANLI OLARAK KONUŞUYORUM YAPTIĞI HİZMETLERDEN ÇOK MEMNUNDUK NOLDU ŞİMDİ ADAM GİTTİ ARKASINDA KONUŞMAMAK LAZIM DÜRÜST OLALIM LÜTFEN BUNDAN SONRA BİR ÇİVİ BİLE ÇAKILMAZ GÖRÜRSÜNÜZ

Sanane
Sanane - 2 yıl Önce

Görevde yükselerek giden insanlara işlerine son verildi yazacak kadar komiksiniz

23VAN65
23VAN65 - 2 yıl Önce

A.TURAN GÜLHAŞ Bey Van a büyük hizmetler yapmış,gece gündüz bu memlekete faydali olmanın yollarını aramıştır..Van için büyük kayıptır..

Silopi
Silopi - 2 yıl Önce

Van bölge için yaptığınız hizmetler unutulmayacak.. Van için kesinlikle bir kayıp. Yolunuz açık olsun :(

Yeşilyurtlu
Yeşilyurtlu - 2 yıl Önce

Ahmet Turan Beyi iyi tanıyorum ve de Esad Beyi de ikisi de çalışkan ve dürüsler onlar daha iyi yerlere layıklar.Yolları açık olsun müdürlerimin hemşhirlilerimin.


banner269

banner260