banner211

'HER BAŞLANGIÇ BİR SON'

Vali Doğan’dan veda mesajı:

'HER BAŞLANGIÇ BİR SON'

Kararname ile merkeze alınan Van Valisi Aydın Nezih Doğan’dan veda mesajı. Gece yarısı yayınlanan kararnameyle görev yeri değişen ve merkeze alınan Vali Doğan Van halkına veda etti. Veda mesajı yayınlayan Vali Doğan, “Her başlangıç için bir de son olduğu tartışmasızdır.” Dedi.

BİR DÖNEM GERİDE KALDI

Vali Doğan yayımladığı veda mesajında, “Her başlangıç için bir de son olduğu tartışmasızdır. Şimdi artık şahsım adına bir dönem geride kaldı. Ancak vefa insan olmanın anlamıdır. Bu nedenle valilik sorumluluğuna ilk adım attığım zaman diliminden itibaren güçlü desteğini bendenizden esirgemeyen, zamanın İçişleri Bakanı Sayın Abdülkadir Aksu’ya, İçişleri eski Bakanı ve Başbakan yardımcısı Prof. Dr. Sayın Beşir Atalay’a, dönemin Başbakan yardımcısı ve Dışişleri Bakanı olan Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül beyefendiye, meslektaşımız, İçişleri Bakanımız Sayın Efkan Ala’ya ve Bakanlar kurulunun değerleri üyelerine, Konya valiliğim döneminde ve her zaman tecrübesinden yararlandığım Dışişleri eski Bakanımız, Başbakanımız Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu beyefendiye, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendiye, aziz milletimize hizmet yolunda verdikleri destek nedeniyle şükranlarımı sunuyorum. Birlikte Van’a hizmet ettiğimiz bütün mesai arkadaşlarıma da teşekkür ediyor, sağlık ve başarı diliyorum.” Dedi.

‘HUZUR DOLU GÜNLER DİLİYORUM’
Van’a yeni atanan Bingöl valisi İbrahim Taşyapan’a da yeni görevinde başarılar dileyen Vali Doğan, “28 Ağustos 2013 tarihinden itibaren yürüttüğüm Van valiliği görevini erdemli mesleğimizin üstün başarılı isimlerinden Sayın İbrahim Taşyapan’a devretmenin onurunu yaşıyorum. Sayın valimize zor olduğu kadar şerefli olan bu görevde üstün başarılar niyaz ediyorum. Aziz Vanlı kardeşlerime de arz-ı veda ederken, huzur dolu günler temenni ediyor ve haklarını helal etmelerini diliyorum.” Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2015, 12:09
YORUM EKLE

banner246